Kepçe kulak ameliyatı kaç yaşında yapılır

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Tayfun Türkaslan, halk arasında kepçe kulak ameliyatı olarak bilinen otoplasti uygulamaları hakkında merak edilenleri anlattı.

Çocuklarınıza en geç 6 yaşında kulak estetiği yaptırın

Kulak gelişiminin 6 yaşında tamamlanmasına rağmen kulak estetiği için ergenlik ya da yetişkinlik dönemini beklemenin yapılan en büyük hata olduğu belirtiliyor.

Kepçe kulaklar çocuklarda travma sebebi olabilir

Özellikle çocuk yaşlarda kepçe kulak operasyonunun geciktirilmeden yapılması çocuğun ruh sağlığı açısından oldukça önemli.

Bebeğinizin kulakları kepçeyse bandajlayın

Bebeğinizin kulakları kepçeyse bandajlayın

Uzmanlar, yeni doğan bebeklerde kepçe kulak sorununun ilk 3 ay içinde bandaj ve sargılama yöntemiyle düzeltilebileceğini söyledi.

Kepçe kulak sorunu estetik ile son buluyor

Kepçe kulak sorunu estetik ile son buluyor

Çoğu zaman genetik ve doğumsal nedenlerden kaynaklanan kepçe kulak sorunu, basit ve hızlı bir estetik operasyonla son buluyor.

Kulaklarınızı saçlarınızla gizlemeyin

Çocuk, genç, yaşlı demeden özgüven sorunu yaratan kepçe kulak sorununa, İple Kepçe Kulak Estetiği uygulaması pratik bir çözüm getiriyor.

Kepçe kulaklara ameliyatsız çözüm

Kişide öz güven eksikliğine yol açan kepçe kulak sorununa medikal ipler kullanılarak uygulanan 'İple Kepçe Kulak Estetiği' pratik yolla çözüm oluyor.

Kulaklarınızı beğenmiyorsanız bunları yapın

Kulaklarınızı beğenmiyor ve gizlemek mi istiyorsunuz? İşte size kulaklarınızın hoşlanmadığınız görüntüsünü gizleyebileceğiniz 6 öneri...

Kepçe kulak ameliyatıyla ilgili her şey

Kulaklarınızın görüntüsünden dolayı saçlarınızı istediğiniz gibi toplayamıyor musunuz? Kepçe kulak sorunundan kurtulmak için aradığınız tüm cevaplar bu haberimizde...