Kenan Doğulu: Büyük fiyaskoyla sonuçlandı

Abone Ol 

Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile birlikte geçtiğimiz gün Refik Anadol'un Dolapdere, Pilevneli'deki sergisinde görüntülendi. Çıkışta basın mensuplarının sorlarını yanıtlayan Doğulu, “Bildiğiniz gibi pandemi sürecini geçiriyoruz. Şarkı biriktiriyoruz. Evde müzik yapıp vakit geçiriyoruz. Refik Anadol, Los Angeles'tan çok sevdiğimiz bir dostumuz. Onun buradaki sergisi bizi heyecanlandırdı. Enteresan ve gurur duyduğumuz bir sanatçı Türkiye'ye sergisini getirmesi son derece keyifli. Uzun zaman sonra dışarı çıkabildik.” dedi.

Kenan Doğulu: Büyük fiyaskoyla sonuçlandı #1

“Üretmeye devam”

Beren Saat de yakın zamanda müzikseverlerle buluşturacağı albüm hazırlıklarıyla ilgili sorulara, “İyi gidiyor, çalışıyoruz. Kenan şarkılara çok güzel, acayip aranjmanlar yaptı. Hayallerimin biraz daha ötesinde bir albüm oluyor, çok heyecanlıyım” şeklinde yanıt verdi.

Saat, gazetecilerin, “Beren Hanım oyunculuk mu şarkıcılık mı?” sorusuna “Arkadaşlar böyle bir ayrım yapmaya gerek yok, ne gelirse üretmeye devam… Bu tür sohbetleri böyle yerlerde yapmayalım” dedi.

Kenan Doğulu, “Beren Hanım şarkıcılığa başladı, siz oyunculuk düşünür müsünüz?” sorusunu ise “Benim için bu saatten sonra zor. Hatırlarsanız, bir dizim olmuştu. Büyük fiyaskoyla sonuçlanan 'Hiç bana sordun mu?' dizisinden sonra hiç niyetlenmedim” sözleriyle yanıtladı.

Kenan Doğulu: Büyük fiyaskoyla sonuçlandı #2

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu