Kenan Doğulu: Beren'i izledikçe hayran kalıyorum

Kenan Doğulu, eşi Beren Saat'in başrolünü oynadığı, reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisindeki performansı hakkında konuştu.

Kenan Doğulu, eşi Beren Saat'in Aşk-ı Memnu'daki performansı hakkında konuştu.

"Hayran kalıyorum"

Beren Saat'in dizide canlandırdığı 'Bihter' karakterinden çok etklendiğini söyleyen Doğulu, "Beren'i her gün izledikçe oyunculuğuna hayran kalıyorum.” dedi.

Koronavirüs nedeniyle evden dışarı çıkmayan Beren Saat'in de tekrarı yayınlanan ve reyting rekoru kıran 'Aşk-ı Memnu'yu, hiç kaçırmadığı öğrenildi.

Beren Saat, Bihter'i anatmıştı

Beren Saat de canlandırdığı 'Bihter'i böyle anlatmıştı: "Bihter'in değişken halini özlüyorum. Çok renkliydi. Ruh hali sürekli dönüşüyordu. Beni eğlendiriyordu. Hayatımın önemli bir karakteridir, ondan çok şey öğrendim.

Bihter'in histeri krizi geçirdiği bir sahnem vardı. Bütün günümü etkiledi. Uykumu, tepkilerimi, kimyamı değiştirdi. Hayatımda yaşamadığım bir şeyi Bihter üstünden yaşadım, inanılmazdı.

Çekimlerde bir gün bile 'Bu sahneyi çekmesek mi, o elbiseyi giymesem mi?' demedim. Hayatımda Bihter kadar dekolte giymem, makyaj yapmam, onun gibi davranmam. Ama Bihter'i oynamayı çok sevdim. Çünkü o edebiyatın çok özel bir kadın karakteri. Her uyarlamasında ortalığı sallıyor.""ÇOK ÖZEL BİR KADIN"

Yorumlar

Tebrikler 17-04-2020 12:37:53

Ayrılık halleri gerçekten tutku getiriyor demek

YORUM YAZ