Ev kazalarını önlemek için 10 etkili ipucu

Yaklaşık 1 yıldır koronavirüs salgını nedeniyle evde daha fazla zaman geçirmek durumunda kaldık ve bu ev kazalarında artışlara neden oldu. İşte en sık karşılaşılan ev kazaları ve alınabilecek 10 etkili önlem.

Kaza geçiren Tolgahan Sayışman ölümden döndü

İş görüşmesi için İzmir’e giden ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ve arkadaşı, dönüş yolunda kaza geçirdi.

Çocuklarda alt ıslatmanın nedeni kardeş kıskançlığı olabilir

Genellikle 4-5 yaşına kadar normal sayılan alt ıslatma durumu bu yaşların ardından görülmeye devam ediyorsa bir sağlık problemi olarak sayılıyor ve uzmanlar, alt ıslatmanın fizyolojik nedenlerden kaynaklandığı gibi kardeş kıskançlığı gibi stres yaratan durumlardan da kaynaklanabileceğini söylüyor.

Kırıklar hakkında doğru bilinen 5 yanlış

Kırıklar hakkında doğru bilinen 5 yanlış

Basit bir düşmeden trafik kazası gibi daha büyük yaralanmalara kadar kırıklar, yaşamımız boyunca birçok kez başımıza gelebiliyor. Sık karşılaşılan bu sorunla ilgili bazı yanlış bilgilerin olduğuna işaret eden Doç. Dr. Onur Kocadal, kırıklar hakkında doğru bilinen 5 yanlışı paylaştı.

Acil durumlar için mutlaka bilinmesi gereken 7 ilkyardım kuralı

Acil durumlar için mutlaka bilinmesi gereken 7 ilkyardım kuralı

Çevrenizde yaşanabilecek olası kazalarda yapacağınız ve hayat kurtarabileceğiniz ilkyardım müdahalelerini sizler için hazırladık…

Alişan’dan tüm aileye araba

Alişan ve ikinci kez anne olmaya hazırlanan eşi Buse Varol, önceki akşam Arnavutköy'de objektiflere yansıdı.

Buse Varol: Ne kadar şükretsem az kalır

Geçirdikleri trafik kazasıyla ilgili paylaşım yapan Buse Varol, "Ne kadar şükretsem de az kalır. Bizi Burak'ın ve karnımdaki 5 haftalık bebeğimin melekleri korudu, buna eminim" ifadelerini kullandı.

Alişan ve ailesi ölümden döndü

Ünlü şarkıcı Alişan, çocuğu ve eşinin de olduğu araçla takla attı. Bariyerlere çarpan araç devrildikten sonra 30 metre sürüklendi.

Sharon Stone’un talihsiz ev kazası

Şubat ayında bir çöpçatanlık uygulamasına katıldığı haberiyle gündeme gelen Sharon Stone’u yıldırım çarptı.

Kobe Bryant'ın eşinden duygulandıran paylaşım

Helikopter kazasında 13 yaşındaki kızı Gianna ile birlikte hayatını kaybeden Kobe Bryant'ın eşi Vanessa Bryant, evlilik yıldönümleriyle ilgili yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.