Kayhan Yıldızoğlu’na yakınlarından veda! “Hayranı olduğum bir beyefendi idi”

Usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da hayatını kaybetti. Haberi alan tanıdıkları üzüntülerini paylaştı...

Abone Ol 

Malkoçoğlu, Çiçek Taksi, Akasya Durağı, Selena gibi ünlü dizilerden tanıdığımız usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu, 9 Mart tarihinde hayatını kaybetti. 90 yaşında olan usta oyuncunun ölüm nedeninin yaşlılığa bağlı olduğu bildirildi.

Yıldızoğlu’na birçok yakınından ve tanıdığından veda mesajları yağdı!

Yıldızoğlu’yla bir dönem evli olan ama ayrılan ve ayrılmalarına rağmen soyadını kullanan Suna Yıldızoğlu, usta oyuncu için şu ifadeleri kullandı: “İç dünyamı keşfeden insan, ne kadar çok öğrendim senden. Aşk bitince sevgi ve saygıyla dostluğumuz sürdü. Zeki, esprili, kültürlü, bilgili insan, hep soyadını taşımaktan onur duyduğum insan, huzur içinde uyu… Kalbimde, annem ve babam gibi, hep yaşıyor olacaksın.”

Hülya Koçyiğit, usta oyuncuya Instagram paylaşımıyla veda etti: “Türk sineması, tiyatrosu; sanat dünyası bir duayenini daha kaybetti bugün. Hayranı olduğum zarif bir beyefendi idi. Usta aktör Kayhan Yıldızoğlu’nun vefatı haberi ile büyük bir üzüntü içindeyim. Her fırsatta büyük bir mutlulukla efendice yaşadığını dile getiren büyük ustaya Allahtan rahmet, sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağ olsun.”

Volkan Severcan, usta oyuncunun kaybına karşılık üzgünlüğünü dile getirdi: “Ahh. Ne çok şey öğrendim senden, ne güzel günler geçirdik birlikte, ne çok işte çalıştık. Hani birlikte yemeğe gidecektik. Niye gittin şimdi bizi böyle bırakıp, oldu mu yani. Çok üzgünüm çok…”

Başa dön tuşu