Katy Perry ile Orlando Bloom’dan düğün açıklaması

Yakın zamanda bebek beklediği haberini de yeni klibiyle birlikte veren ve hayranlarına sürpriz yapan Katy Perry corona virüsü engeline takıldı.

Geçtiğimiz yıl Sevgililer Günün'de Orlando Bloom'dan evlilik teklifi alan Katy Perry, düğün hazırlıkları içerisindeydi. Tüm dünyayı etkileyen korona virüsü hayata dair yapılacakların da ertelenmesine yol açıyor. Katy Perry ile Orlando Bloom da korona virüsünden olumsuz etkilenenler arasında yer aldı ve düğünleriyle ilgili aldıkları kararı açıkladı.

"Düğün için seyahat edeceğiz"

Orlando Bloom, "Korona virüsün planlarımızda rol oynayacağını söylerken şaka yapmıyorum. Çünkü düğün için seyahat edeceğiz ve hiç kimsenin kendini rahatsız hissetmesini istemiyoruz" dedi. Böylelikle Japonya'da yapmak istedikleri düğünü erteleme kararı aldıkları açıkça görülüyor. Yeni tarih ise henüz net değil, virüs tehlikesinin yok olmasını beklemek en doğru karar olacaktır. Hamile olan Katty Perry kendisine çok daha fazla dikkat ediyor ve virüs tehlikesinden dolayı pek çok etkinliğini iptal etmek durumunda kaldı.

Yorumlar

YORUM YAZ