Katy Perry'den sürpriz klip

Geçtiğimiz günlerde klip çekimlerinde bayılmasıyla gündeme gelen Katy Perry, Never Worn White adlı şarkısına çektiği yeni klibinde, bir süredir konuşulan hamile olduğu iddialarını doğruladı.

Geçtiğimiz yıl Orlando Bloom ile nişanlanan ünlü şarkıcı Katy Perry, hayranlarını heyecanlandıran bir sürpriz yaptı.

Katy Perry'den sürpriz klip

Sürpriz sonlu klip

35 yaşındaki sevilen şarkıcı Katy Perry, yeni klibini hayranlarıyla buluşturdu. Klip sürprizinin yanı sıra içerisinde daha önemli bir sürpriz hayranlarını bekliyordu. Güzel şarkıcı Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom'dan bir bebek beklediğini klibin sonuna doğru verdiği görüntüyle doğruladı.

İlk kez annelik heyecanını yaşayacak olan Perry, Instagram hesabından Never Worn White klibini paylaştı. Sürpriz, klibin sonlarına doğru gerçekleşti ve hamile olduğunu gösteren sahnelere geçildi. Karnının oldukça büyük olduğu görülen Perry, yazın doğum yapmaya hazırlanıyor.

Katy Perry'den sürpriz klip

"Çok önemli bir şey daha olacak"

Katy Perry hamileliğiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Bu yaz çok fazla şey olacak. Sadece doğum yapmayacağım, beklediğiniz çok önemli bir şey daha olacak. Heyecanlıyım, heyecanlıyız ve mutluyuz. Bu, muhtemelen benim en uzun süre tuttuğum sır oldu. Size müzikle birlikte en iyi şekilde açıklamak istedim" ifadelerini kullandı.

2016'dan beri birlikte olan ve geçtiğimiz yıl nişanlanan çift, bebek haberine rağmen planlandığı gibi Haziran'da evlenecek.

Orlando Bloom'un ünlü model Miranda Kerr ile evliliğinden Flynn adında bir oğlu daha bulunuyor.

Katy Perry'den sürpriz klip

Yorumlar

YORUM YAZ