Kate Middleton'dan anne adaylarına tavsiyeler

Cambridge Düşesi Kate Middleton, salgın sürecinde annelerin endişelerinin normal olduğunu ve destek almalarının çok olağan olduğunu paylaşarak anne olmak üzerine tecrübelerini anlattı.

Cambridge Düşesi Kate Middleton, İngiltere'nin Anne Ruh Sağlığı Farkındalık Haftası kapsamında bir doğumhaneye görüntülü arama ile bağlandı. Middleton, doğumhanedeki yeni annelerle konuşarak onlara kendi deneyimlerini anlattı.

Tecrübelerini anlattı

Middleton, "Zaman zaman kendinizi yalnız hissediyorsunuz ama aslında diğer pek çok anne de sizin yaşadıklarınızı yaşıyor. Altı anne ile konuşuyorsunuz ve herkesin aslında aynı şeyi yaşadığınızı anlıyorsunuz. Ondan önceyse bunu yaşayan tek kişi olduğun için endişeleniyorsun" dedi.

2013 yılında ilk çocuğu Prens George'un doğum sürecinde Anglesey'de yaşayan Middleton, kendisini o zamanlarda çok 'izole' hissettiğini anlattı. Düşes, "O dönemde William Arama ve Kurtarma'da görev yapıyordu. Anglesey'in ortasında küçücük bir bebekleydim. Kendimi çok izole hissetmiştim. Çevremde ailemden kimse yoktu ve William'ın gece vardiyaları oluyordu." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :