Karşı tarafın sizden hoşlandığını anlamanın 5 yolu

Sizden hoşlanan bir kişiyi nasıl anlarsınız? İşte tüm detaylarıyla...

Abone Ol 

1) Söylediklerinizi unutmaz

Sizinle buluştuğunda sohbet esnasında önceki konuşmalarınızı hatırlayaması sizden hoşlandığının belirtisidir. Bu hatırlamalar işyerinde yaşadığınız bir sorun veya değişim ile ilgili küçük bir detay ya da şehir dışından gelen arkadaşınızla yaptığınız plan olabilir. Eğer bu kişi sizden hoşlanıyorsa sizin ve çevreniz hakkında daha fazlasını da öğrenmek ister.

Herkesi kolayca tavlayabilir! En iyi flört eden burç oymuş... - Asttoloji Haberleri

2) Bir sonraki randevunuzun planı yapılır

Buluştuğunuzda eğer güzel bir randevu olduysa ve konuşmalar akıyor ve bir de üzerine zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsanız karşılıklı hoşlanma durumu olabilir.

Geçirdiği anların kıymetini bilen ve sizden hoşlanan birisi, aynı şeylerin devamının gelmesi için ikinci görüşmenin planını yapacaktır. Sizi yeniden görmek istemesi bu noktada belli eden özelliklerden biridir.

Nasıl flört edilir? Karşınızdaki kişiyi etkilemek için kullanabileceğiniz flört tüyoları - Mynet trend

3) Ansızın bir anında sizinle iletişime geçerler

Ortada hiçbir şey yokken ve mesajlaşmıyorken durduk yere aranıyorsanız bunun altında hoşlanma durumu olabilir. Bu durum sizi önemsiyor ve düşünmeye zaman ayırdığının göstergesidir.

Mesajla flört etmenin kuralları

4) Sizi eve bırakmak için teklif eder

İkili ilişkiler veya arkadaşlıklar arasında genelde bir yerlerde buluşulur ve görüşme bittikten sonra herkes vedalaşarak ayrılır. Fakat sizden hoşlanan biri var ise, sizi mutlaka evinize bırakmak ister. Bu ayrıca sizinle daha çok vakit  geçirmek istediğinin belirtisidir.

Karşı Cinste En Çok Görmek İstenilen Araba Modelleri - arabam.com

5) Sürekli benzer olduğunuzu vurgular

Sizden hoşlanan kişi, sizin onun için adeta bir ruh eşi olduğunuzu düşünür. Bu durumu sizinde hissetmeniz ve farkında olmanız için ortak yanlarınızı bulur ve birbiriniz için ne kadar mükemmel olduğunuzu göstermeye çalışır.

Kafa dengi nedir? Onu bulduğunuzun 7 işareti

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu