Karantina sürecinde bağışıklığı destekleyen beslenme modeli

Dr. Sibel Bölek, koronavirüs ile mücadele edilen karantina sürecinde bağışıklık sistemini güçlendiren gıdaların tüketilmesine özen gösterilmesi, stres ve üzüntünün en aza indirilmesi gerektiğini bildirdi.

Korona günlerinin cinsel hayata etkisi

Covid-19 pandemisinin cinsel hayat üzerine olan etkileri hakkında önemli bilgiler veren Prof. Dr. Deniz Ulaş, koronavirüsten korunmak için cinsel hayatta çiftlerin dikkat etmesi gereken noktaları açıkladı.

2020 VMA Ödülleri hakkında bilinmesi gerekenler

Koronavirüs tedbirleri ile 30 Ağustos Pazar günü New York'ta gerçekleşecek olan 2020 VMA Ödülleri hakkında bilinmesi gerekenler noktaları derledik...

Kaia Gerber imaj yeniledi

Kaia Gerber imaj yeniledi

Uzun zamandır çikolata rengi saçlarla görmeye alıştığımız ünlü model Kaia Gerber, sarışınlar kulübüne katılan son isim oldu.

Ajda Pekkan villasını 38 milyon liraya satışa çıkardı

Ajda Pekkan villasını 38 milyon liraya satışa çıkardı

Ajda Pekkan, ultra lüks villasını satışa çıkardı. Süperstar'ın özel olarak dekore ettirdiği villanın fiyatı ise 38 milyon TL.

Erdal Özyağcılar: Hepimizi bir anne doğurdu

Önceki gün kahve dükkanından çıkarken objektiflere takılan oyuncu Erdal Özyağcılar, son dönemlerde ünlü isimlerin kadına şiddet haberleriyle gündeme gelmesini değerlendirdi.

Özge Özpirinçci'den duygusal paylaşım

Tatilini sonlandırarak eve dönen Özge Özpirinçci, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Yamantürk ve arkadaşları ile birlikte geçirdikleri bu süre zarfına duygusal bir mesajla veda etti.

Şevval Sam Ozan Güven hakkında konuştu

Geçtiğimiz gün Cihangir’de görüntülenen Şevval Sam, Ozan Güven'in bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiaları hakkında konuştu.

İrem Derici: Sarmayın bana

Karantina döneminde ise sürekli evde makyaj yaptığını, çok sıkıldığını ve sahnelere dönmek istediğini belirten İrem Derici yine çok konuşulacak sözlere imza attı.

Serenay Sarıkaya yüzüklü paylaşımıyla dikkat çekti

Sevgilisi Cem Yılmaz ile Bodrum’da tatil yapan Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla kafaları karıştırdı.