Kanye West'ten eşine milyarderlik hediyesi

Dünyaca ünlü rapçi Kanye West, güzellik şirketinden 200 milyon dolarlık hisse satan Amerikalı magazin yıldızı eşi Kim Kardashian'ın 'milyarder' statüsüne ulaşmasını kutladı.

Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian, güzellik şirketindeki yüzde 20'lik hissesini sattı. Kanye West, eşinin markasının değerinin 1 milyar doları bulması ile harekete geçti.

Sosyal medya üzerinden tebrik mesajı

Dünyaca ünlü rapçi, çiçeklerin ve sebzelerin görüldüğü natürmort bir fotoğrafı Twitter hesabından yayınlayarak eşini tebrik etti. 43 yaşındaki West, paylaşımına şu notu düştü: "Güzel eşim Kim Kardashian West; resmen milyarder olduğu için onunla gurur duyuyorum. En çılgın fırtınaları aştın ve şimdi Tanrı senin ve ailemizin üzerinde parlıyor. Böyle bir hayatımız olduğu için şanslıyım. Bu yüzden sana bu natürmort'u yaptım. Seni çok seviyoruz.”

Teşekkür cevabı gecikmedi

Eşinin diğer sürprizini sosyal medya hesabından yayınlayan Kardashian ise, "Eve geldim ve banyomun tamamı büyülü bir orman gibi dekore edilmişti. Çok güzel, görsel olarak çok hoş ve kocamdan tatlı bir hareket" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ