Kadir Ezildi Doğum gününü düğün salonunda kutladı, davetlilere deterjan dağıttı

Abone Ol 

Temizlik takıntısıyla hayatımıza giriş yapan Kadir Ezildi’yi tanımayan yoktur. Ezildi, temizlik yaptığı programda kendisini sevdirdi. Şimdilerde ise En Hamarat Benim programıyla evimizi şenlendirmeye devam ediyor. Şimdiyse gündeme düğün tadındaki doğum günüyle geldi. Dansöz’den dev pasta kesimine kadar her şeyin olduğu partide renkli anlar yaşandı. Detaylara göz atalım mı?

Doğum günü davetiyle olacakların habercisi olan Ezildi, “Kadir Ezildi’ye yakışır bir doğum gününe hepinizi bekliyorum.” Başlığıyla çok konuşulacak doğum günü partisinin sinyalini verdi!

Doğum günüyle sansasyon yaratan Ezildi, salona şaşalı bir giriş yaptı.

Sahnede Tarık Mengüç yer alırken salondakileri coşturan Kadir Ezildi oldu.

Kadir Ezildi hediyelerini alırken ortam takı merasimine döndü. Sevenleri para, altın ve döviz takarken Ezildi, davetlilere deterjan dağıttı!

Sevenleriyle samimi anlar yaşayan Kadir Ezildi saatlerce dans etti yakınlarıyla eğlencenin dibine vurdu.

Kadir Ezildi çocuklar gibi şendi!

Düğün tadındaki doğum günü partisi gündeme oturdu trend topic’te ilk sıraya yerleşti. Kadir ezildi gelen yorumlara ise “Kendinizi sevin hayata bir kere geliyorsunuz. Bakın 27 Mart’ta büyük İstanbul depremi diyor bütün astrologlar. Ya ölürsek? Düğünüm içimde kalmayacak gördünüz mü onun da tadını aldım. He bir gelin bulursak o günleri de göreceğiz bu bir ön provaydı.” diyerek yanıt verdi. Sizin ilginç doğum günü hakkındaki düşünceleriniz neler?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu