Kadir Doğulu’nun Serra Arıtürk ile imam nikahı kıydı iddiasına Kadir Doğulu bakın ne dedi.

Kadir Doğulu'nun 'Aşkın Tarifi' adlı dizideki başrol arkadaşı Serra Arıtürk ile adı aşk iddialarına karışmıştı. Bu konudaki iddialar zaman zaman yeniden gündeme geliyor. Son olarak Onur Akay; Neslihan Atagül’ün eşi Kadir Doğulu'nun Serra Arıtürk ile imam nikahı yaptığını iddia etti.

Abone Ol 

Kadir Doğulu’nun Aşkın Tarifi adlı dizideki rol arkadaşı Serra Arıtürk ile hakkında çıkan iddialar yeniden alevlendi. 2016 yılında Neslihan Atagül ile evlenen Kadir Doğulu’nun Aşkın Tarifi dizisinde birlikte rol aldığı ve o dönem adının aşk dedikodularına karıştığı Serra Arıtürk hakkında yeni bir söylenti daha dolaşmaya başladı.

Hamile olan Neslihan Atagül değilmiş! Serra Arıtürk, Kadir Doğulu'dan bebek mi bekliyor? İmam nikahının detayları şaşkına çevirdi! İşte o iddia foto galerisi 1. resim

Sosyal medyada Felaket Tellalı lakabıyla bilinen Onur Akay, Kadir Doğulu’nun evli olmasına rağmen rol arkadaşı Serra Arıtürk ile imam nikahı kıydığını iddia etti. Akay, “Kulislerde olan iddia, konuşuluyor. Benim kulağıma geldi” ifadelerini kullanırken kaynağının ise ünlü çifte çok yakın bir oyuncu olduğunu belirtti.

Serra Arıtürk hamile iddiası

Onur Akay, konu hakkında duyduğu iddiaları açıklarken, dizi çekimleri esnasında imam nikahı kıydıklarını ve ikilinin Urla’da bir evde buluştuklarını ifade etti.

İddiaya göre; Serra Arıtürk’ün ailesinin Urla’da yaşadığı bilinirken, çevreden duyulan söylentiler arasında hamile olduğunun da yer aldığı öğrenildi.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'dan Bebek Bombası! Herkes Bu Haberi Duymayı Bekliyordu Karnını Okşayarak Açıkladı!

Kadir Doğulu ne dedi

Serra Arıtürk ve Neslihan Atagül, magazin gündemine bomba gibi düşen iddialar hakkında henüz herhangi bir açıklama yapmadı. Kadir Doğulu ise sorular üzerine “O haberi çıkarana sorun. Allah yardımcısı olsun onun” dedi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu