'Kadınlığın Keşfi' ile değişeceksiniz

Dr. Ayşe Duman, kadınlara kendi bedenlerini okumaları için kılavuzluk yapıyor.

Jinekolog Dr. Ayşe Duman'ın Hayykitap'tan çıkan 'Kadınlığın Keşfi' isimli 'Holistik Kadın Sağlığı' kategorisindeki kitabı raflarda yerini aldı. Kitapta duygularımız, zihin-beden ilişkisi, vücudun statik enerjisi, iyileşmenin enerjisi gibi konulara değinen Duman, bilinmeyen bir çok konuya da açıklık getiriyor.

Bugün birçok kadın bedenini 'yük' gibi taşıyor, bedenindeki nimetleri keşfetmek, cinsel kimliğine özgü hazları yaşamak bir yana, adeta hislerini 'bastırarak' bu dünyadan göçüp gidiyor. Kadın, bedeniyle, zihniyle, ruhuyla bir bütündür. Yaradılıştan gelen bu bütünlük bozulduğunda ruhsal ve bedensel hastalıklar başlar. Mutsuzluk başlar.

Bu kitapta beden-zihin-ruh tevhidini bozan bilinçaltı yazılım ve saplantıların, kadınların hayatını nasıl olumsuz etkilediği, hatta bazen nasıl kâbusa çevirebildiği anlatılıyor. Çözüm önerileri sunuluyor.

Kadınlığın Keşfi, kadınları, farklı dönem ve durumlarda (çocukluk, regl, ergenlik, evlilik, cinsellik, doğum, annelik, menopoz vb.) yaşadıkları fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkların kaynağını keşfetmeye çağırıyor. Onları farkında olmaya, idrak etmeye davet ediyor.

Yaratılış programınızı fark edip kadınlığınızdan memnun olmak istiyorsanız bu kitap tam size göre.

Yorumlar

YORUM YAZ