Çağın hastalığı: Kronik yorgunluk sendromu

Avrasya Hastanesi İç hastalıkları Uzmanı Dr. Ayşegül Navdar modern çağın yeni hastalığı kronik yorgunluk sendromunu anlatıyor.

Menopoz dönemine altın tavsiyeler

Wellbeing Uzmanı ve Chef Pelin Bozkurt Bilgiç Menopoz sırasında yaşanan problemlerle ilgili doğal çözümleri paylaşıyor.

Gonore hastalığı nasıl bulaşıyor?

Dünya genelinde çok sık karşılaşılan cinsel yolla bulaşan hastalıklardan biri olan ve halk arasında bel soğukluğu olarak bilinen gonore doğum sırasında bebeğe de bulaşabiliyor.

Aşının adet düzensizliğine etkisi

Aşının adet düzensizliğine etkisi

Covid-19 aşısı ve yan etkileri hakkında birçok araştırma yapılırken bu süreçte görülen adet düzensizlikleri ise doğrudan koronavirüs ve aşının oluşturduğu yan etkilere bağlanması kadınların stres düzeyinin daha da artmasına neden oldu.

Saç tipinize göre bakım önerileri

Saç tipinize göre bakım önerileri

Evde vakit geçirirken bir kaç kolay malzemeyle kolaylıkla hazırlanabilecek bu saç bakım maskeleri ile canlı ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsin.

Rahim ağzı kanseri riskinin önüne geçin

Ocak ayı, Rahim Ağzı Kanseri Farkındalık Ayı olarak belirlenmiştir. Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ)’nün açıkladığı verilere göre rahim ağzı kanseri dünyada ortadan kaldırılabilecek ilk kanser türü olabilir.

Son dönemin popüler uygulaması: Akıllı Bakım

Kaliteli Yaşam Kliniği Medikal Estetik Hekimi Dr. Yasemin Savaş, cilde canlılık, ışıltı ve sağlık katan yeni nesil ‘Akıllı Bakım’ı anlattı.

Güzellik uzmanlığı kursu

Birçok kişinin kolaylıkla katılım sağlayabileceği kurslar olan güzellik uzmanlığı kursları, yeteri kadar merakınız varsa ve kendinizi bu konuda yetiştirmek istiyorsanız ömür boyu bitmeyecek bir iş imkanı sunuyor.

Aslı Enver'in yeni sevgilisi

Murat Boz'dan ayrıldıktan bir türlü mutluluğu bulamayan Aslı Enver, mutluluğu şimdi de Önder Öztarhan'da arayacak.

Evlilikte öfke kontrolü

Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, evlilikte öfke kontrolünün önemine ilişkin değerlendirme ve tavsiyelerde bulundu.