Fazla kahve ve çay tüketimi idrar kaçırmayı artırıyor

Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Serkan Altınova, idrar kaçırmanın bireyin yaşam kalitesini bozduğunu söyleyerek tedavi yöntemleri hakkında bilgiler paylaştı.

Doğum kontrol yöntemlerinde dikkat edilmesi gerekenler

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Yalım, doğum kontrol yöntemlerinin doğru kullanılmasının önemine dikkat çekti.

Erken tedavi ile varikosele bağlı kısırlık engellenebiliyor

Toplumun yaklaşık %15’inde görülen varikoselin erken tedavi edildiğinde kısırlık probleminin de çözüleceğini söyleyen Üroloji Uzmanı Op. Dr. Cem Kezer, konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Genital siğiller hakkında merak edilenler

Genital siğiller hakkında merak edilenler

Genital siğil hakkında en çok merak edilenler soruları Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Behiye Pınar Göksedef cevapladı.

Horlama, uyku apnesi habercisi olabilir

Horlama, uyku apnesi habercisi olabilir

Yaşam kalitesini ve sosyal hayatı olumsuz etkileyen uyku apnesi mutlaka tedavi edilmelidir

Bağışıklık sisteminin zayıflığı kanser lezyonlarının oluşumunu tetikliyor

Prof. Dr. Ahmet Göçmen, HPV aşısı ile hem rahim ağzı kanserine yol açan kanser öncüsü lezyonların hem de genital siğillerin büyük oranda ortaya çıkmasına engel olunduğunu söyledi.

Bu sonbahar, saçlara yansıyacak

2021 Sonbaharında modası asla geçmeyen doğal renklere dönüş başlıyor. Saç Stilisti Erkan Uzelli artık kadınların hem saçı yoracak hem de sık bakım gerektirecek saçlar yerine doğal saçlara dönüş yapacağını söyledi.

Tarzınızı Slazenger kadın mont modelleri ile yansıtın

Şık sokak modasına öncülük eden önemli markalardan olan Slazenger kadın mont modellerinde kaliteyi ve estetik görünümü kolayca bir arada yaşayabilirsiniz.

Polikistik over sendromuna dikkat

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Meral Sönmezer, Polikistik over sendromu ve tedavisi hakkında hakkında önemli bilgiler verdi.

Göz çevresindeki ağrı migren belirtisi olabilir

Birçok insanı hayatından bezdiren migren hastalığını birçok faktör tetikleyebiliyor. Sıcak havaların da baş ağrılarına da etkisi olabiliyor. Kadınlarda erkeklere oranla daha sık görülen migren farklı hastalıklarla da karıştırılabiliyor. Prof. Dr. Serbülent Gökhan Beyaz, migren konusunda önemli bilgiler verdi.