Justin Bieber İstanbul'u salladı- Video

Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber dün gece İTÜ'de sahneye çıktı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

İTÜ Stadyumu'nda sahneye çıkan Bieber, hayranlarının büyük coşkusuyla karşılandı. Genç yıldız, "Believe Tour" adlı 2. dünya turnesi kapsamında verdiği İstanbul konserinde başarılı bir performans sergiledi. 19 yaşındaki şarkıcı, tam 30 bin kişiye seslendi.

MİNİK ÇOCUKLARIN KONSER HEYECANI

Konseri izlemeye gelenler ise oldukta heyecan içindeydi. Özellikle çocuklar, "Çok heyecanlıyız. Justin Bieber'i çok seviyoruz" diye duygularını dile getirdiler. Çocuklar konseri izlemek için stada girerken aileleri de dışarıda çocuklarının konserden çıkmasını beklediler.

GÖZLÜĞÜNÜ FIRLATTI

Justin Bieber sahneye çıkarken atılan çığlıklar adeta tüm Maslak'ı inletti. Şarkısını seslendirdikten sonra kısa bir konuşma yapan Bieber, "Ben ilk defa İstanbul'da bulunuyorum. Burayı daha önce görmemiştim" diyerek 'Siz benim konserimi daha önce izlediniz mi? diye sordu. Bieber, konuşmasının ardından gözlüklerini çıkarıp hayranlarına fırlattı. Bieber sahnede dansçılar ile beraber yaptığı gösteri ile izleyenleri adeta büyüledi.

SAHNEYİ TERK ETTİ

Konser 2 saat gecikmeyle başladı. Müthiş coşkunun yaşandığı konserde ilginç olaylar yaşandı. Konser sırasında sahneye atılan bir cisim nedeniyle Bieber sahneyi bir süreliğine terk etti. Bieber bu durumun devam etmesi halinde sahneye çıkmayacağını dile getirdi. Bir süre kuliste bekleyen Bieber yeniden hayranlarının karşısına çıktı.

KONSER ALANI KIZLAR MATİNESİ OLDU

Justin Bieber konserine gelen hayranlarının çoğunluğunun kız olması dikkatlerden kaçmadı. Bir hayranı ise paylaştığı fotoğrafa 'Konser alanı tam bir kız matinesi oldu' notunu düştü.

Yorumlar

justin bieber fans 05-05-2013 11:53:00

albuke senin yerinde kaç kişi olmak istiyor bir "hi" demediğinden fanlık bırakılmaz i love you justin bieber

YORUM YAZ