Johnny Depp ile Amber Heard'ın davaları görülmeye başladı

Magazin dünyasının en olaylı boşanmalarından biri olan Johnny Depp ile Amber Heard'ün iftira davası Londra'da başladı.

Hollywood'un ünlü çifti Johnny Depp ile Amber Heard arasındaki iftira davasının ilk duruşmaLondra'daki Yüksek Mahkeme'de görülmeye başlandı Eski çiftin avukatları Depp ile Heard'ün aynı anda mahkeme binasına ulaşmaması için gerekli önlemleri aldı. Yüksek Mahkeme binasına ilk ulaşan Amber Heard oldu.

El ele tutuştular

Siyah bir elbise giyen Heard, koronavirüsten korunmak için maske yerine de kırmızı üstüne beyaz puantiyeli bir bandana kullandı. Heard'ün yanında kız kardeşi Whitney (solda) ile avukatı Jennifer Robinson da vardı. Üç kadın kendilerini görüntüleyen basın mensuplarının önünden el ele tutuşarak geçti.

Şiddet uygulamadığını ispatlayacak

Eski eşi Heard'e şiddet uyguladığı iddia edilen Johnny Depp de daha sonra avukatıyla birlikte binaya ulaştı. Hem Depp'in hem de Heard'ün avukatları kendi alanlarında isim yapmış kişiler. Johnny Depp'in avukatı David Sherborne, aralarında Meghan Markle'ın da bulunduğu ünlülerden oluşan bir müvekkil geçmişine sahip. Depp, duruşmada eski eşine şiddet uygulamadığını kanıtlamaya çalışacak. Aktör, asıl şiddet görenin ve aldatılanın kendisi olduğunu ileri sürmüştü.

Yorumlar

YORUM YAZ