John Wick dizisinde The Continental’in kökenlerini keşfedecek

Abone Ol 

Keanu Reeves'in başrolde yer aldığı John Wick serisinin dizisi için hazırlıklar hız kazandı. The Continental olarak bilinen dizi, bir prequel dizisi (öncesi niteliğinde) olacak ve filmlerde Ian McShane'in canlandırdığı karakter olan Winston'ın gençliğine odaklanacak.

Lionsgate TV'nin patronu Kevin Beggs, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda dizinin planları ve başrolde Keanu Reeves olmasa bile nasıl görünebileceği hakkında konuştu.

John Wick dizisinde The Continental'in kökenlerini keşfedecek #1

Yönetici yapımcılığını Keanu Reeves üstlenecek

Starz, şu anda gösteriye ev sahipliği yapacak kanal olarak ayarlandı. Dizi, The Continental'in kökenlerini keşfedecek ve Winston'ın başa geçiş sürecini anlatacak.

McShane, dizide rol almayacağını ancak seslendirme yapabileceğini söyledi. The Continental'da genç Winston ve konfederasyon ekibinin, 40 yıl sonra film serisinde ilk kez tanıştığımız bu otele nasıl girdiği, hangi yollardan geçtiği yer alacak. Keanu Reeves, dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecek. Dizi, filmlerin çok öncesini anlatacağı için John Wick yer almayacak ama sezonlar devam ederse günümüzle bir bağ kurulabilir.

Starz'ın, pandemi nedeniyle 27 Mayıs 2022'ye kadar gösterime giremeyecek olan dördüncü John Wick filminden sonra The Continental'ı yayınlayacağı bildirildi. Ekip dizi ve filmlerden oludkça umutlu. Marvel Universe ve DC Universe gibi bir John Wick evreni oluşturma konusunda oldukça heyecanlılar. John Wick'in beşinci filmi ise büyük ihtimal, fazla beklemeden 2023 yılında gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu