Jennifer Aniston’ın portresi açık artırmada

Friends dizisinde Rachel karakterine hayat veren Jennifer Aniston, çıplak poz verdiği portresini açık artırmada koronavirüs yardımı için satışa çıkaracak.

Efsane dizi Friends'in 16 yıl sonra seyirciyle buluşacak özel bölümüyle gündemde olan Jennifer Aniston, Instagram hesabından 1995'te çekilen çıplak portresinin dünyada yaklaşık 7 milyon kişiyi etkileyen koronavirüsle mücadele için açık artırmaya çıkacağını duyurdu. . Fotoğrafa şimdiye kadar fotoğrafa gelen en yüksek teklif 6 bin 500 dolar oldu.

12 Haziran'da sona erecek müzayedeye dahil edilen diğer ünlü portrelerinin içinde Leonardo DiCaprio, Oprah Winfrey, Brad Pitt, Billy Eilish ve Lenny Kravitz de var.

Koronavirüs ile mücadele için kullanılacak

Aniston, paylaştığı metinde, "Sevgili dostum Mark Seliger; Redcarpet Advocacy ve Christie's ile işbirliği yaparak, benimki de dahil 25 portresini Covid-19 yardımlarına destek için açık arttırmaya çıkardı" dedi.

Ünlü oyuncu, portrenin satış gelirinin tamamının ülke çapında sağlık hizmetlerine erişimi kısıtlı kişilere ücretsiz koronavirüs testi ve tedavisi için kullanacağını belirtti.

Yorumlar

YORUM YAZ