İsveçli hayranlarını kızdırdı

Barbadoslu ünlü şarkıcı Rihanna İsveç'teki konserine geç çıkınca hayranları tarafından ağır bir dille eleştirildi.

Barbadoslu ünlü şarkıcı Rihanna İsveç'teki konserine geç çıkınca hayranları tarafından ağır bir dille eleştirildi. Twitter'da yorumlarını yayınlayanlar sanatçının "berbat" bir performans sergilediğini söyledi.

Şarkılarıyla tüm dünyada müzik listelerinin zirvesinden inmeyen şarkıcı Rihanna İsveç'te düzenlenen müzik festivalinde sahneye 45 dakika geç çıktı.

Hayranlarının tepkisini çeken ünlü şarkıcının sahne performansını beğenmeyen hayranları sanatçının uyuşturucunun etkisinde olduğunu iddia ederek Twitter'da onlarca ileti yayınladı.

Hayranlarından biri sosyal paylaşım sitesinde yayınladığı iletisinde "We Found Love"ın başarılı sanatçısı için şöyle yazdı:
"Rihanna uyuşturucu alarak sahneye çıkmış. Çocukların ve gençlerin önünde bu şekilde olması utanç verici bir durum."

Performansı sırasında söylediği bir şarkı için "Bu parçayı ülkenize, Norveç'e ithaf ediyorum" deyince kalabalık bu sefer de bulunduğu ülkeyi karıştırdığı için ünlü sanatçıya ateş püskürdü.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre hayranlarından biri Rihanna'nın berbat bir performans sergilediğini söylerken bir diğeri ise "Kim senin bu halde sahneye çıkmana izin verdi?" şeklinde bir yorum yayınladı.

Yorumlar

YORUM YAZ