İsminizin baş harfi kişiliğinizi nasıl etkiliyor?

Kişiliğinizin bir kısmını oluşturan şey adınızın baş harfi olabilir.

Abone Ol 

   Kişiliğimizin bir kısmını ismimizin baş harfi oluşturur. Sadece baş harfi değil yeni doğan bebeklere koyulan isimlerde çok etkilidir. Her ismi her bebek kaldıramayabilir, taşıyamaz ve hiçbir şey yokken huysuzlanabilir. Çünkü isim ağır gelir. Çoğu insan inanmasa da böyle bir gerçek var. Bu yüzden bebeğinize isim koyarken dikkatli olun ismin anlamını araştırın ve bebeğinize en uyumlu ismi seçin. Bunlar dışında ismimizin baş harfi de kişiliğimizle ilgili mesajlar barındırır. O zaman ismimizin baş harfi bizim hangi yönlerimizi güçlendirip, açığa çıkarıyor şöyle bir bakalım.

A, J, S, Ş

Liderlik, önderlik, yönetme becerileri, yaratıcılık, fikir üretebilme yönleri gelişmiştir. Mücadele etmekten yorulmaz ve zorluklar karşısında çabuk yılmaz.

B, K, T

İş birlikçi, arabulucu, sempatik, başkalarıyla uyumlu, sevgi dolu olmalarının yanında ayrıca kırılgan ve hassaslardır. Başarılıdırlar, saygı görmeyi severler.

C, Ç, L, U, Ü

İletişimci, arkadaş canlısı, pozitif, organizatör, güzel konuşan bir kişiliğe sahiptirler. Yetenekli ve sezgileri kuvvetlidir aynı zamanda şanlı ve tutkuludurlar.

D, M, V

Disiplinli, çalışkan, istikrarlı, güvenilir, örgütleme yeteneğine sahip ve doğuştan anaçtır. Bir sonraki hareketi tahmin edilemeyebilir. Bazen biraz acımasız olabilirler.

E, N, W

Çok yönlü, canlı, neşeli, hızlı düşünen, konuşkan, meraklı sıcak kalpli ve sevgiden beslenen insanlardır. Enerjisi hemen tükenebilir fakat özgürlüklerine düşkünlerdir.

F, O, Ö

Sevgi dolu, sorumluluk sahibi, anlayışlı, sempatik, ailesine düşkündür. Depresyon ve melankoliye meyilli olsalar da genellikle istedikleri şey uğruna mücadele etmeyi severler.

G, P, Y

Sakin, huzurlu, yalnızlığı seven, analitik düşünebilen, utangaç olmalarının yanında enerjileri etrafı sarıp sarmalar ve mükemmeliyetçi ve çok titizlerdir. Başkalarının kendileri hakkında ne düşündüklerini merak etmeden duramazlar.

H, Z

Mücadeleci, güçlü, pes etmeyen, başarılı, işkoliklerdir. Para kazanmak en büyük arzularındandır. Aşka aşıktılar, acının dibine vuracaklarını bilseler de aşık olmaya, aşık kalmaya devam ederler.

I, İ, R

Paylaşımcı, yardımsever, maneviyatı güçlüdür. Takdir edilmeyi, beğenilmeyi severler. Her konuda denge ve adaleti sağlamaya çalışırlar ve merhametlidirler.

 

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu