İrem Derici ve Gökhan Fırat barıştı mı?

Magazin dünyasında sık sık adı geçen Derici, aşk hayatındaki iniş çıkışlarıyla da dikkat çekiyor. İşte ünlü şarkıcının son durumu...

Abone Ol 

Ünlü şarkıcı İrem Derici, aşk hayatından sürekli gündeme geliyor. Bazı zamanlarda kendisi de aşk hayatındaki çalkantılarından yakınıyor.

36 yaşındaki güzel şarkıcı, bir süre önce , 29 yaşındaki Atakan Işıktutan’la birlikteydi. Evlenecekleri düşünse de ayrılmışlar, Derici ise sonradan açıklamada bulunmuştu: Haberler girilmeye başladı, biz baştan konuşalım da kimse komplo teorilerine girmesin. 8 ay muhteşem bi’ şey yaşadık Atakan’la, hala benim için dünyanın en kıymetli insanı. Ama korkunç yoğun tempolarda çalışıyoruz ve yorgunuz. Birbirimize vakit ayıramaz olduk. Ayrılmamızın mantıklı olacağını düşündük, yıpranmamak ve sonrasında daha da kırılmamak adına. Bana hiç yaşamadığım bir sevgi yaşattığın için sana çok teşekkür ederim, iyi gününde de kötü gününde de ilk arayacağın insan benim bunu unutma tanıdığım en beyefendi adam.”

Geçtiğimiz aylarda ise Derici’nin, yönetmenlik ve fotoğrafçılık yapan Gökhan Fırat ile birlikteliği başlamıştı. Sosyal medyadan el ele paylaşan Derici, birlikteliklerini duyurmuştu.

Ayrılıkları kısa sürdü! İrem Derici ile Gökhan Fırat'tan aşk pozu geldi

Derici, Gökhan Fırat için dövme bile yaptırmıştı.

İrem Derici ve Sevgilisinin Aşk Dövmesi Görüntülendi!

Ardından, çift birbirini takipten çıkarıp, ortak fotoğraflarını hesaplarından sildiler.

Tekrar bir araya gelip ilişkilerine bir şans daha verildiği düşünülse de Derici, söylentilere karşın, “Üzgünüm ve kalbim kırık.” ifadelerini kullanarak ayrı olduklarını belli etti.

İrem Derici ile Gökhan Fırat'ın doludizgin aşkı bir anda bitti! O sözlerle duyurdu

Başa dön tuşu