İrem Derici - Lider Şahin atışması büyüyor

2016'da bir süre aşk yaşadıktan sonra yollarını ayıran İrem Derici - Lider Şahin ikilisi, Şahin'in bugün verdiği röportajdan sonra sosyal medyadan birbirlerine göndermelerde bulundu.

2016 yılında şarkıcı İrem Derici ile Lider Şahin, bir süre aşk yaşamış ve daha sonra ayrılmıştı. Bugünkü Kelebek'te Tülay Demir'in sorularını yanıtlayan Şahin, İrem Derici ile olan eski ilişkisi hakkında da açıklamalarda bulundu.

"Güzel zamanlarımız oldu"

Lider Şahin, İrem Derici ile olan ilişkisi için, "İrem her şeyden önce çok iyi bir arkadaş. Ben yaşadığım ilişkileri zaten öncelikle arkadaşlık üzerine kuruyorum. Önce iyi arkadaş olmalı, birbirimizi iyi dinlemeli, birbirimize emek vermeliyiz. İrem de böyle bir kadın. Onunla çok güzel bir birlikteliğimiz oldu. 1 sene kadar sürdü diye hatırlıyorum. Güzel zamanlarımız oldu, güzel hatırlıyoruz birbirimizi." ifadelerini kullandı.

"O zor hatırladığın ilişki sayesinde"

Lider Şahin'in bu sözlerine sosyal medya üzerinden yanıt veren İrem Derici, "O zor hatırladığın ilişki sayesinde veriyorsun o röportajı da haydi neyse" dedi.

Cevap gecikmedi

Bu paylaşımın ardından sessiz kalmayan Lider Şahin, Instagram sayfasında1986 yılına ait bir gazete küpürü paylaşarak, eski sevgilisine 'sen yokken de ünlüydüm' mesajı verdi.

Yorumlar

YORUM YAZ