İrem Derici, Cem Belevi’ye yine ateş püskürdü

Şarkıcı Cem Belevi, meslektaşı İrem Derici'yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı yönündeki iddiaları "Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, hala İrem'i çok seviyorum" diyerek reddetti. Belevi'nin açıklamalarının ardından Derici'den yanıt gecikmedi. Adeta çılgına dönen Derici, eski sevgilisine ateş püskürdü

Abone Ol 

Bir dargın bir barışık aşk yaşayan şarkıcı İrem Derici ve Cem Belevi, geçtiğimiz mart ayında ilişkilerini bir kez daha sonlandırmıştı. Belevi, ayrılığın 96’ncı gününde İrem Derici’ye, 96 gül göndermişti. Bu hamlenin ardından ünlü ikili ilişkilerine bir şans daha vermişti. Barışma sonrası Hollanda’da aşk tazeleyen çift, tatilden renkli karelerini de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

“Saltanat sona erdi çeyrek popçu!”

İrem Derici'den eski sevgilisi Cem Belevi'ye yanıt: Bu sahtekarlık artık sıktı!

Ancak çift, Amsterdam dönüşünde ayrılık kararı aldı. İddiaya göre Cem Belevi, model Nergis Nesrullayeva ile yasak aşk yaşadı. İhaneti öğrenen İrem Derici ilişkiyi noktaladı. İrem Derici, basına yansıyan haberlerin ardından Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Saltanat sona erdi çeyrek popçu! Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler.” ifadelerini kullanmıştı.

“Aldatma yok”

Derici’nin bu sözlerinin ardından Cem Belevi de konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. ‘İhanet’ iddialarını “Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı!” diyerek yalanlayan Belevi, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

İrem Derici'den eski sevgilisi Cem Belevi'ye yanıt: Bu sahtekarlık artık sıktı!

Çok değerli bir meslektaşım var, çok güzel de bir yürek var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne öfkelendirdiyse bilmiyorum, bir şeyler paylaşmış. Ben kendisini çok sevdim. Hepimiz inişli çıkışlı ilişki yaşıyoruz. Yürütemedik, olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok başka şeyler! Böyle bir şey olabilir mi? Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hala kendisini çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum. Fevrice ağzından çıkanlara, söylediklerine takılmıyorum. Canı sağ olsun. İçi rahat olsun, benim içim çok rahat.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu