Mutlu ilişki için önce kendi enerjinizi tanımalısınız

Kadın-erkek ilişkilerinde yaşanan sıkıntılar hakkında konuşan Holistik Terapi Uzmanı Nilay Arslan, kişinin sorunun kaynağını karşısındakinde değil, kendinde araması gerektiğini söyledi.

Diyabeti önlemek veya geciktirmek için 5 öneri

Prof. Dr. Gülten Kaptan, sağlıklı bir diyet, düzenli fiziksel aktivite, normal vücut ağırlığını korumak ve tütün kullanımından kaçınmakla Tip 2 diyabetin başlamasının önlenebileceğini söyledi.

Çocukları dijital ekrandan nasıl koruruz

Göz Hastalıkları ve Sağlığı Uzmanı Op. Dr. Şehvar Nefesoğlu, çocukları dijital ekran ışıklarına karşı korumanın yollarını anlattı.

Güne iyi başlamanıza yardımcı 6 öneri

Güne iyi başlamanıza yardımcı 6 öneri

Nasıl başlarsa öyle gider mantığıyla sabahları ruh halinizi pozitife dönüşmenize katkı sağlayacak önerileri sizler için sıraladık…

Sağlıklı ve uzun yaşamın 15 altın kuralı

Sağlıklı ve uzun yaşamın 15 altın kuralı

Kaliteli bir hayat sürmek isteyenlerin günlük rutinlerinde ve alışkanlıklarında değiştirmesi gerekenleri sizler için sıraladık…

7 maddede psikolojik sağlığı korumanın yolları

Günlük yaşantınızı daha kaliteli hale getirerek size mutlu olmanın kapılarını aralayan ipuçlarını keşfetmeye ne dersiniz?

12 maddeyle kalbinizi hastalıktan koruyun

Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Kemal Kunovac, Türkiye’de her yıl 150 bin ila 200 bin kişinin, yalnızca kalp krizi sebebiyle hayatını kaybettiğine dikkati çekerek önemli uyarılarda bulundu.

Mevsim geçişinde vücut direncinin yolu dengeli beslenmeden geçiyor

Doç. Dr. Ruhan Aşkın Uzel, mevsim geçişlerinde vücut direncini artırmaya yönelik beslenme şeklinin faydalarından bahsederek önerilerde bulundu.

Uzmanından okula başlayan çocuklara ve velilerine öneriler

Okulların açılması ile birlikte öğrencilerin beslenmesi de önem kazandığını söyeleyen Diyetisyen Sıla Özdemir, çocukların sağlıklı beslenmesini ve anne babalara önerilerini anlattı.

Aileler için okula dönüş önerileri

Okul döneminin başlamasıyla birlikte çocuğunuzu psikolojik ve fiziksel olarak koruyabilmenin yollarını öğrenmeye ne dersiniz?