İlk buluşmada kendinize aşık edin!

Hoşlandığınız kişi ile ilk buluşma için sözleştiniz ve o gün kendinize aşık etmek mi istiyorsunuz o zaman saydığımız maddeleri es geçmeyin..

Abone Ol 

Hoşlandığınız o yakışıklı erkeği ilk buluşmada güzelliğinizle büyülemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İlk olarak asla çok ağır bir parfüm seçmeyin. Hafif bir yaz kokusu tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız parfümü kulağınızın arkasına, saçlarınıza sürerseniz daha kalıcı olur.

Fırça gibi kirpikler hiç hoş bir etki yaratmaz. Maskaranızı abartmayın, doğal bir görünüm yaratın

Fondöten kullanacaksanız, ten rengine en uygun rengi seçmelisiniz ve iyi dağıtmalısınız. Özellikle de çene altına. Erkekler yüzde maske gibi duran fondötenlerden nefret ederler. Fondöten alırken teninize en uygun rengi belirlemek için bileğinize sürüp deneyin.

İlk buluşmada öpüşmek doğru mu? İlk buluşmada öpen, sarılan erkek ne anlama  gelir?

Karşınızdaki üzerinde olumsuz etki bırakan diğer bir durum ise, dişlere bulaşmış rujdur. Bu konuda çok dikkatli olun, rujunuzu sürdükten sonra dişlerinizi kontrol edin!

Sevgiliniz bir rocker ise, siyah, bordo gibi iddialı oje renklerini tercih edebilirsiniz. Ama değilse daha natürel tonlar kullanın.

İlk buluşmanın heyecanı ile makyajınızı abartmayın. Unutmayın, erkekler genellikle doğallıktan yanadır.

Elinizin onun eline temas durumunu düşünerek, buluşma öncesi el kremini birkaç kez kullanın. Daha sonraki buluşmaları da düşünecek olursak, siz en iyisi artık her gece yatmadan önce el kremini sürün.

Bir erkeğin aşık olma belirtileri - Alanya Yaşam

Sırf bu buluşmanın hatırına “kaşlarımı biraz daha inceltsem mi, daha güzel olur muyum” yanlışına sakın düşmeyin! Sizi ilk nasıl gördüyse o halinizle gidin. Ama tabii ki çıkan fazlalıkları kaş şeklini bozmadan alın.

Sivilcelerin sinirini bozmasına izin vermeyin, kapatıcı kullanın. Kapatıcınızı kullanırken bir anda kalın bir tabaka halinde sürmeyin, ince katlar şeklinde uygulayın. Üzerine pudranızı geçin.

Tırnak yeme gibi bir alışkanlığınız varsa, bu buluşma için takma ya da silikon tırnaklar ile durumu idare edebilirsiniz. Ama daha doğal bir görünüm için bu tırnakları çok uzun kullanmayın ve iddialı renklerde oje sürmeyin.

Daha önce hiç denemediyseniz oto-bronzer sakın kullanmayın. Çünkü bu ürünün yanlış kullanımı, uyguladığınız bölgede açıklı koyulu ten rengi yaratmak gibi kötü sonuçlar doğurabilir ve siz, bu büyük buluşmayı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Eğer bronz görünmeyi çok istiyorsanız, ışıltılı bronz pudra kullanmayı tercih edin.

Saçlarınızın daha parlak ve güzel görünmesi için bakım yaptırın. Aşırı jöleden ise kaçının, ne olur ne olmaz; yoksa eli saçlarınızın arasında mahsur kalabilir.

Hassas bir cildiniz varsa, tüylerden kurtulma işini buluşmanın hemen öncesinde yapmayın. Çünkü oluşan kırmızılıklar, hoş olmayan bir görünüm yaratacaktır.

Heyecandan canınız hiçbir şey yemek istemeyebilir. Ama unutmayın ki, ağız kokusu yüzünden karşınızdaki sizden bir anda soğuyabilir. Mutlaka ferahlık veren nane özlü bir macunla dişlerinizi fırçalayın ve buluşma anına kadar dişlere beyazlık veren sakız çiğneyin.

Her şey çok güzel geçti ve ne yazık ki ayrılma vakti geldi. Yanağına kondurduğunuz küçük buse gerçekten kalıcı bir etki bıraktı. Çünkü rujunuz yapış yapış onun yüzünde kaldı. Böyle bir senaryo ile karşılaşmak istemiyorsanız, rujunuzu sürdükten sonra fazlalığını elinizin üzerini öperek ya da bir selpak yardımı ile alın

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu