Mars İkizler burcunda

Bugün itibarıyla İkizler burcuna geçiş yapan Mars'ın etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Başak Burcunda Dolunay: Emeklerimiz karşılığını bulacak

27 Şubat 2021 tarihinde meydana gelecek Dolunay için "Sevdiğimize bugüne kadar verdiğimiz emekler, hizmetler bu Dolunay ile birlikte artık karşılığını bulabilir" diyen Astrolog Ceylin Çelebi, dolunayın tüm astrolojik etkilerini Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Venüs Balık burcunda

Bugün Balık burcuna geçiş yapacak olan Venüs gezegeninin astrolojik etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Pandemi süreci cinsel isteği azalttı

Pandemi süreci cinsel isteği azalttı

Sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşam için cinsel iletişimin büyük önem taşıdığını belirten uzmanlar, iişki memnuniyetinin ve cinsel tatminin birbirini karşılıklı olarak etkilediğini dile getirdi. Uzmanlar, daha sık kaygı yaşayan ve isteksizlik duyan çiftlerin uzman desteği almasını öneriyor.

Güneş Balık burcunda

Güneş Balık burcunda

20 Mart tarihine kadar balık burcunda seyahatine devam edecek olan Güneş'in tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Mutlu bir evlilik için aşık olmak yeterli mi

Aşk, istikrarlı bir evlilik kurmak için yeterli mi? Aşkın büyüklüğü ve yoğunluğu mutlu bir evliliği garantiler mi? Aşk ve ilişkiler pandemiden nasıl etkilendi? Birey, Çift ve Aile Terapisti Feryal Tükel anlattı...

Önemli bir döngünün başlangıcı: Kova Burcunda Yeniay

11 Şubat tarihinde Kova burcunda meydana gelecek olan yılın en önemli yeniayının tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan çiftinden sürpriz evlilik kararı

Geçtiğimiz aylarda aşklarını sosyal medyada ilan eden Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan çifti evlilik kararı aldı.

Venüs Kova burcuna girdi

Dün itibarıyla Kova burcuna geçiş yapan Venüs gezegeninin tüm etkilerini Astroog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Özcan Deniz’in yeni aşkı İranlı modacı Samar Dadgar

Eski eşi Feyza Aktan ile aralarındaki gerginlikler nedeniyle günlerdir magazin gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, yeni bir aşka yelken açtı.