İkizler Burcunda Merkür Retrosu

Abone Ol 

Merkür 31 Mayıs 2021 tarihinde İkizler burcunda retro hareketine başlıyor ve 24 Haziran 2021’e kadar da devam edecek. Artık çoğumuz Merkür retrosu neler getirir biliyoruz. Ancak genel kanı Merkür’ü doğum haritasında Retro olanlar bu süreçten etkilenmeyecek gibi bir yanlış algıdadır. Aslında onlarda herkes kadar Merkür’ün retro yaptığı zamandaki aksaklıklardan nasibini alırlar. Ancak arada bir fark var. Merkür’ü zaten natal haritasında retro olduğu için o kişiler zaten bu enerjilere alışıktır. Yani hayat akışlarında hem iletişimsel alanda hem elektronik ve teknolojik cihazları kullanırken diğer insanlara göre bir miktar daha sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bu nedenle bu dönemdeki aksaklıkların farkına diğerleri kadar çok varamayabilirler.

Peki, kimler daha çok etkilenecek bu süreçten? Bu süreçten en çok etkilenecek olanlar değişken burçlar olan İkizler, Başak, Yay ve Balık burçlarında yükselenleri, Güneşleri, tepe noktaları (MC) veya Merkür gezegenleri olanlar olacaklar.

İkizler Burcunda Merkür Retrosu #1

Merkür retrosunda nelere dikkat etmeliyiz?

Bu zaman zarfında yazılı ve sözlü iletişimde güçlükler yaşanabilir, teknolojik aksaklıklar oluşabilir. Elektronik cihazlarda arızalar meydana gelebilir. Ancak yeni bir cihaz almak da hiç akıllıca bir zaman dilimi değildir çünkü Retro bittikten sonra bu eşyadan hiç memnun olmadığımızı fark edebiliriz. Yeni bir cihaz almak için ya da bir anlaşma imzalamak için mümkünse retronun bitmesini beklemek daha akıllıca olacaktır. 

Bir söz söylemeden önce iki kere düşünmemiz gereken, bir yazılı anlaşma imzalamamız gerekiyorsa ince eleyip sık dokumamız gereken bir zaman diliminden geçiyoruz. Eğer Merkür retrosundan önce başlanmış bir işin imza süreci söz konusu olursa o zaman bu süreçte çok tedirgin olmanız gerekmez. Ancak bu süre zarfında yeni bir iş, anlaşma, sözleşme durumu söz konusu olursa o zaman dikkatli davranmakta, maddeleri ince eleyip sık dokumakta yarar var. Aynı zamanda bu Merkür İkizler burcunda yani iletişim burcunda retro yapacağı için bilhassa iletişim kurarken kime ne yazdığımıza dikkat etmemizde yarar var. İletişim kazaları sıklıkla yaşanabilir.

Yine Merkür Retrolarının en büyük klasiği de bu süreçte dönen, yazan, yeniden birlikte olmak isteyen eski sevgililerdir ama Merkür retrosuyla gelen Merkür retrosuyla gidebilir. Bunu göz önüne alarak bu süreci geçirmeniz yerinde olacaktır.

İkizler Burcunda Merkür Retrosu #2

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylinİkizler Burcunda Merkür Retrosu #3 madamastroİkizler Burcunda Merkür Retrosu #3

    YouTubeİkizler Burcunda Merkür Retrosu #3

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu