İkizler Burcunda Güneş Tutulması

Abone Ol 

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunun 19 derecesinde önemli bir Halkalı Güneş tutulması gerçekleşecek. Tutulmalar hepimizin hayatlarında önemli değişim ve dönüşüm enerjilerini barındırırlar. 10 Haziran günü meydana gelecek olan tutulma 2021 yılının ilk Güneş tutulması olacak. Tutulma 5 Kuzey ve 147 numaralı Saros serisinde gerçekleşiyor olacak.

Güneş tutulmasının etkilerini en çok zihinsel ve iletişimsel anlamda yaşıyor olacağız. Kişisel haritalarımızda İkizler burcunun bulunduğu hayat alanlarımızda önemli konuları gündeme getirecektir. Tutulmalar en az 6 ay en fazla 3 yıl boyunca hayatlarımızda etkili olurlar.

Bernadette Brady’nin kitabında bu saros serisi için belirtilir ki, bu tutulma ani fikir patlamalarını ve sıradışı konuları gündeme getirecektir. Çeşitli önsezileri, kehanetleri ve yaratıcı konuları içeren bir seridir şeklinde belirtmiştir. Tutulma saat 13:52’de gerçekleşecek.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #1

Hem destekleyici hem de zorlayıcı 

Tutulma anı haritasında yükselende Terazi burcu var. Güneş ve Ay’a retro hareket etmekte olan Merkür eşlik ediyor olacak Satürn’den olumlu, Neptün’den zorlayıcı bir açı alıyor olacak. Dolayısıyla hem destekleyici hem de zorlayıcı enerjiler de tutulmanın etkileri arasında yer alacak gözüküyor.

Tutulmanın size özel etkilerini öncelikli olarak yükselen burcunuza göre okumanız iyi olacaktır.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #2

Koç Burçları ve Yükselen Koç

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 10 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizlerin kardeş ve yakın çevre konularınızda önemli etkiliyor yapıyor olacak. Onların iş ya da özel hayatlarında önemli konular öne çıkabilir. Ayrıca tutulmanın etkili olacağı 6 aylık süreç boyunca sık ve kısa seyahatler hayatınızda aktif olabilir. İletişimle ilgili konularda da ani gelişecek birtakım yenilikler söz konusu olabilir. Bu süreçte eşinizin size olan desteğini de çok fazla hissediyor olacaksanız. Bilhassa yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde her türlü dayanağınız eşiniz olabilir.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #3

Boğa Burçları ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 10 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizler için parasal kazanımlar alanınızda etkisini gösteriyor olacak. Kazancınızla ilgili yenilikler, yeni projeler ile birlikte ortaya çıkabilir. Tutulma en az 6 ay boyunca etkisini gösterecektir. Bu süreçte ani gelişecek olay ve durumlar sizlerin parasal alanlarınızda belirli yeniliklerin ortaya çıkmasına neden olacaktır.  

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #4

İkizler Burçları ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, 10 Haziran Perşembe günü saat 13:52’de sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulması şüphesiz en çok sizleri etkiliyor olacak. Bireysel konularınız, sağlığınızla ilgili durumlar ve görünüşünüzle ilgili her konuda önemli yenilikler tutulmanın etkili olacağı en az 6 aylık süre boyunca söz konusu olacak gözüküyor. Hayatınızı ilgilendirecek yeni kararlar alabilirsiniz. Ancak bu süreçte bireysel hayatınızı etkileyecek olaylar karşısında ani kararlar almaktan uzak durmalısınız. Bu süreçte çocuklarınızdan güzel destekler görüyor olacaksınız.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #5

Yengeç Burçları ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 10 Haziran’da İkizler burcunun 19 derecesinde gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizlerin arka alandaki konularınızı, hastanelerle ilgili işlerinizi, gizlide kalmış konularınızı etkiliyor olacak. Bu belirttiğim alanlarınızda ve sağlığınızla ilgili konularda tutulmanın etkin olacağı 6 aylık süre boyunca önemli birtakım gelişmeler meydana gelebilir. Bir sağlık probleminiz varsa bu süreçte şifa da bulabilirsiniz. Aile bireylerinizden bu süre boyunca hayli büyük destekler görüyor olacaksınız.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #6

Aslan Burçları ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 10 Haziran 2021 tarihinde saat 13:52’de gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizlerin hayatında bilhassa sosyal çevreniz ile olan ilişkilerinizde ve kariyerinizden elde ettiğiniz kazancınızda kendini gösteriyor olacak. Sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde yeni ve aniden gelişecek birtakım durumlar tutulmanın etkili olacağı 6 aylık süreç boyunca kendini gösterebilir. Yakın çevre ve kuzenlerinizin bu süreçte size destekleri önemli olacaktır. Aynı zamanda kariyer hayatınızdan gelen kazançlarınızda yurtdışı ve yabancılar bağlantılı işlerden kaynaklı artışlar olabilir.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #7

Başak Burçları ve Yükselen Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, yılın ilk Güneş tutulması 10 Haziran 2021 tarihinde saat 13:52’de İkizler burcunda gerçekleşecek. Bu Güneş tutulması sizlerin kariyer hayatınızla ve anneniz ile ilgili konularınızda önümüzdeki 6 aylık süreçte öne çıkıyor olacak. Kariyerinizle ilgili bilhassa yurtdışı ile ilgili olarak birtakım yenilikler bu süre boyunca meydana gelebilir. Yeni bir iş hayatına adım atma, önemli bir kariyer değişikliği gibi durumlar da ortaya çıkabilir. Parasal kazanımlarınızın olumlu bir düzeyde seyri de kariyerinizle ilgili yapacağınız değişiklikleri destekliyor olacak. Bununla birlikte annenizin hayatında yeni gündem maddeleri oluşabilir.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #8

Terazi Burçları ve Yükselen Terazi

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 10 Haziran tarihinde meydana gelecek olan İkizler burcundaki Güneş tutulmasından sizler yurtdışı, yabancılar, hukuksal konularla ilgili olarak etkileniyor olacaksınız. Tutulma etkileri en az 6 ay boyunca etkin olurlar. Yurtdışı ile aktif işleriniz varsa hızlı bir şekilde gelişecek yenilikler bu süreçte söz konusu olabilir. Uluslararası alandaki işlerinizde cesaretle adım atmanız adına destekleyici durumlar var. Ancak hukuksal konularda ani kararlar vermekten uzak durmanızda yarar var. Duygulardan ziyade mantığınızla karar almaya özen göstermeniz iyi olacaktır.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #9

Akrep Burçları ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 10 Haziran’daki Güneş tutulması sizlerin finansal konularınızla ilgili olan alanınızda etkili oluyor olacak. Ortak paylaşımlarınızla ilgili birtakım konularda yeni bir girişim için adım atabilirsiniz. Miras, nafaka ve benzeri konularda yeni gelişmeler öne çıkan konular arasında yer alabilir. Ortaklı iş yapan biriyseniz ani gelişecek olay ve durumlar ortaklarınızla birlikte yeni projelere imza atmanıza olanak sağlayabilir. Her türlü ortak paylaşımlarınızda belirli yenilikleri hayatınıza taşıyabilir ve bu durum tutulmanın etkili olacağı en az 6 aylık süreçte etkisini gösterecektir. Sağlık sorunlarınızla ilgili bir operasyon süreciniz söz konusu ise iyi düşünerek karar vermeniz yerinde olacaktır.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #10

Yay Burçları ve Yükselen Yay

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 10 Haziran tarihinde İkizler burcundaki Güneş tutulması sizin tam karşıt burcunuzda meydana gelecek. Tutulma ile birlikte eş, ikili ilişkiler ve ortaklar ile olan ilişkileriniz ve anlaşmalarınız ile ilgili konularınız mercek altında olacak. Bekar bir yükselen Yaysanız eğer yeni ve ciddi bir ilişkiyi hayatınıza sokabilirsiniz. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ani gelişen birtakım durumlar sizi evlilik ile ilgili karar almaya doğru götürebilir. Evli ve ilişkisinde uzun süredir problem yaşayan biriyseniz bir ayrılık kararı alabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde de keza yeni ortaklı işlere girebilir veya var olan ortaklarınızla önemli kararlar alabilirsiniz. Her koşulda olaylar karşısında fevri kararlar almamaya bilhassa özen göstermenizde yarar var.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #11

Oğlak Burçları ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 10 Haziran tarihinde İkizler burcunun 19 derecesinde gerçekleşecek olan tutulma sizlerin mesleğiniz ve günlük koşturmalarınız ile ilgili olan konularınızı etkiliyor olacak. İş hayatınızda günlük rutinlerinizi etkileyecek birtakım gelişmeler söz konusu olabilir.  Sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmeniz gereken bir dönemden geçiyor olacaksınız aynı zamanda. Tutulmanın etkin olacağı 6 aylık süreç boyunca günlük rutin işlerinizi etkileyebilecek sağlık problemlerinize karşı temkinli olmanızda yarar var. İş hayatınızda ani gelişecek fırsat ve durumlar bilhassa otorite figürlerinizin desteği ile ortaya çıkabilir. Her türlü kararlarınızda duygularınızdan ziyade mantığınızla karar vermeye çalışmalısınız.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #12

Kova Burçları ve Yükselen Kova

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 10 Haziran’da saat 13:52’de gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizler için keyifli bir alanda gerçekleşiyor olacak. Bekar bir yükselen Kova iseniz aşk hayatınızla ilgili ani ortaya çıkacak gelişmeler tutulmanın etkili olacağı en az 6 aylık süreçte etkili olabilir. Çocukları olan bir yükselen Kova iseniz çocuklarınızın okul ya da iş hayatında önemli başlangıçlar söz konusu olabilir. Ani kararlar almaktan uzak durmanız da bu süreçte yarar var.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #13

Balık Burçları ve Yükselen Balık

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, yılın ilk Güneş tutulması 10 Haziran 2021’de saat 13:52’de İkizler burcunun 19 derecesinde gerçekleşecek. Güneş tutulması sizin ev, yuva ve aile hayatınız ile ilgili olan konularınızda önemli yenilikleri önümüzdeki 6 ay boyunca kendini gösteriyor. Evinizle ilgili beklemede olduğunuz pek çok konu bu süreçte çözüme kavuşabilir. Yeni bir ev alma, taşınma, evinizi satma ile ilgili konularda önemli bir süreci başlatabilirsiniz. Bununla birlikte başta babanız olmak üzere aile büyüklerinizin hayatlarında yeni birtakım gündem maddeleri oluşabilir.

İkizler Burcunda Güneş Tutulması #14

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylinİkizler Burcunda Güneş Tutulması #15 madamastroİkizler Burcunda Güneş Tutulması #15

YouTubeİkizler Burcunda Güneş Tutulması #15 Twitterİkizler Burcunda Güneş Tutulması #15

[email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu