İclal Aydın gözyaşlarını tutamadı

Çocuk sahibi olmak isteyen İclal Aydın zor zamanlar geçiriyor.

Oyuncu ve yazar İclal Aydın, bir programa konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan İclal Aydın, hayatında yaşadığı bazı anıları ilk kez programda paylaştı. İclal Aydın üç yıl önce tanışıp evlendiği yönetmen Efe Kubilay ile çocuk istediklerini, ancak üç yıldır sancılı süreçlerden geçtiklerini ifade etti. Yaşadığı bu süreçte çok zor zamanlar geçirdiğini ilk kez açıklayan İclal Aydın ''Efe ile bir çocuğumuz olsun istiyoruz. Hamile kalabiliyorum. Üç yıldır üç kere denedik ama maalesef 12. haftaya geldiğimde hamilelik sürecim sonlanıyor'' dedi.

Gözyaşlarını tutamadı

Sık sık doktor kontrollerine gittiğini söyleyen İclal Aydın, ''Doktorum tüp bebek yöntemiyle denememizi öneriyor, ancak ben doğal yollarla olsun istiyorum. Çünkü diğeri de riskli ve o vebali şimdilik almak istemiyorum" şeklinde konuştu. Gözyaşlarını tutamayan İclal Aydın, ''Eşimin hiç çocuğu olmamış. Beraberliğimizin bir meyvesi olmasını bu yüzden çok istiyoruz'' dedi.

'Kalbini kırdığım bütün kadınlardan özür dilerim'

İclal Aydın, yıllar önce kızı Lal'e hamileyken yaşadığı bir anıyı da paylaştı. İclal Aydın, ''Kızıma hamileyken rutin kontrollere gittiğim sırada asansörde ağlayan bir çiftle karşılaştım. 'Ne oldu?' diye sorduğumda bebeğinin kalbinin durduğunu ve hamileliğinin sonlandığını öğrendim. Ben bunu köşemde iyi niyetle paylaşmıştım ancak sonrasında çok pişman oldum. Çünkü hanımefendi benim okuyucummuş ve bana bir zaman sonra mektup gönderdi. Sağlıklı bir evlat dünyaya getirdiğini anlattı. O zaman anladım ki ben onun kalbini kırmışım. Buradan özür diliyorum tekrar'' dedi.

Yorumlar

YORUM YAZ