İbrahim Tatlıses: Kötü zamanda doğdun beni affet kızım

9 yıllık aradan sonra ekrana dönen İbo Show'da bu hafta sürpriz bir konuk da yer aldı. İbrahim Tatlıses’in Ayşegül Yıldız ile evliliğinden olan kızı Ada Tatlı da programa renk kattı.

Serdar Ortaç, Gülben Ergen, Mustafa Üstündağ ve Nilgün Belgün'ün konuk olduğu İbo Show'da bu hafta duygusal anlar yaşandı. İbrahim Tatlıses'in Ayşegül Yıldız ile evliliğinden olan kızı Elif Ada'da programa katıldı. Tatlıses'in kızına söylediği sözler herkesi duygulandırdı.

"Bu babamın sesi değil"

İbrahim Tatlıses ile kızı Ada arasındaki koronavirüs sohbeti izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Kızına koronavirüs tedbirleri ile ilgili soru soran Tatlıses, minik Ada'dan "Herkes maske taksın" cevabını aldı. Ada'nın utangaç halleri izleyenlerin yüzünü güldürdü.

İbrahim Tatlıses'in kızına söylediği bazı sözler ise ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı.

Tatlıses, "Yıllardır hiç şarkı söylemedim. Yalnız başımayken bile söylemedim. Eski nağmeleri yapamam diye utandım hep.

Elif Ada bana 'baba neden şarkı söylemiyorsun, ben seni hep internetten dinliyorum' dedi. Şimdi şarkı söylersem diyecek ki 'bu babamın sesi değil' ben de utandım söyleyemedim." ifadelerini kullandı.

Ünlü türkücü daha sonra "Kötü zamanda doğdu. İsterdin ki beni şarkı söylerken görsün. Beni affet kızım" diyerek herkesi ağlattı.

Yorumlar

YORUM YAZ