İbrahim Tatlıses evlilik sinyali verdi! Ünlü türkücünün açıklamaları “Yine mi evleniyor?” dedirtti.

Şişlide sahneye çıkan Tatlıses evliliğe dair şok açıklamalar yaptı. Mehmet Ali Erbil ve 42 yaş küçük sevgilisi ile ilgili yorum yapan tatlıses "acaba mı?" dedirtti.

Abone Ol 

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz akşam Şişli’deki bir mekanda sahneye çıktı. Ünlü türkücüyü izlemeye gelenler arasında tanınmış sanatçı Muazzez Ersoy da yer aldı. Ersoy, Tatlıses’in performansını izledikten sonra sahneden ayrılmadan önce ünlü şarkıcının şarkılarına eşlik etti.

Gecenin ilerleyen saatlerinde İbrahim Tatlıses, Muazzez Ersoy’u sahneye davet etti. Sahnenin tozunu atan ikili, ‘Yeşil Ördek’, ‘Sevda Yüklü Kervanlar’, ‘Urfalıyam Ezelden’ ve ‘Bir Fincan Kahve Olsam’ gibi unutulmaz şarkıları bir arada seslendirerek izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

Ayrıca, Tatlıses, yakın arkadaşı Mehmet Ali Erbil’in sevgilisiyle yakın bir zamanda evlenme kararı almasıyla ilgili düşüncelerini paylaştı.

“Her an bir sürpriz yaparak nikah masasına oturabilirim”

Ünlü türkücü, “Eğer Mehmet Ali Erbil benden önce evlenirse onu yakarım. Her an sürpriz yaparak nikah masasına oturabilirim” diyerek geceye bomba gibi bir açıklama getirdi.

Başa dön tuşu