İbrahim Tatlıses, CZN Burak ve Nusret’i hedef aldı!

Abone Ol 

İbrahim Tatlıses, Kendi adını taşıyan çiğ köfte ve lahmacun restoranlarıyla dünyaya açılacağını duyurdu. Sanatçı kimliğiyle öne çıkan Tatlıses son dönemin adından en çok söz ettiren iki restoran işletmecisi CZN Burak ve Nusret’i beğenmediğini söyleyerek ağır ifadelerle eleştirdi.

“Benim sayemde piyasaya çıktılar”

İbrahim bey, 2010 yılında kurduğu Tatlıses Gıda’nın yeni yatırımlarını duyurmak için önceki gün bağlı olduğu menajerlik şirketi Poll Production’da basın mensuplarını ağırladı. Dünya çapında şöhreti yakalayan Nusret ile CZN Burak hakkında “Benim sayemde piyasaya çıktılar” dedi. Bu sözünden özenti olduklarını mı anlamamız gerekiyor?

“CZN Burak ve Nusret millete çamur satıyor”

İki ismi de topa tutan İbrahim bey “Tatlıses 1984’ten beri var ama onlar yoktu.” Dedi. Peki 1984’ten beri piyasada olup ün kazanmaması CZN Burak ve Nusret’in suçu mu? “Kimseyi rakip görmüyorum. Kendi yemediğim şeyi, kimseye yedirmem. Onlar benim yaptığım işi yapmıyor. İsotun bilmem neyini alıyor. Zeytinyağının bilmem neyini kullanıyor, içine su mu katıyor ne katıyor! Biz onlar gibi su kullanmıyoruz. Onlar su ile kaynatıyor. İspat ederim. Bakıyorsun çamur. Millete çamur satıyorlar herhalde.” Diyerek de mekanlara ajan saldığını duyurmuş oldu. İbrahim bey sanırım dünya piyasasına dünya devleriyle ismini duyurarak girmeye çalışıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu