İbrahim Kutluay kızıyla Nişantaşı sokaklarında

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki gün Demet Şener ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem Kutluay ile birlikte Nişantaşı sokaklarında objektiflere takıldı.

İbrahim Kutluay, kızı İrem ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülendi. Kızıyla el ele kameralara poz veren Kutluay, salgın sürecini evinde geçirdiğini ve önümüzdeki günlerde çocuklarıyla tatile çıkacağını açıkladı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kutluay, bu sezon son bulan basketbol sezonunun gelecek yıl aynı kalitede olup olmayacağı ile ilgili, "Umarım" olur dedi.

"Bugün bizim günümüz”

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, kızı İrem'le Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Baba-kız, basın mensuplarına el ele poz verirken, Kutluay "Bugün bizim günümüz, çok şükür neyse ki onların da yaş grubuna yönelik kısıtlama kalktı, rahatladık" dedi.

Çocuklarıyla tatile çıkacak

Salgın sürecini herkes gibi evinde geçirdiğini söyleyen İbrahim Kutlay, önümüzdeki günlerde çocuklarıyla beraber tatile çıkacağını söyledi. Bu yaz tatil yörelerindeki astronomik fiyat artışlarıyla ilgili soru üzerine eski basketbolcu, "Biz de tatile çıkacağız. Yani yorum yapmayayım o konulara, bunlar tehlikeli konular" diyerek, açıklama yapmaktan kaçındı.

Yorumlar

YORUM YAZ