Hızlıca magazin turu

Bu hafta, kim kiminle nereye gitmiş, kim ne demiş, neler yapmış. Hızlandırılmış magazin turuyla hadi gelin birlikte bakalım

Abone Ol 

İrem Helvacıoğlu yılın kadın oyuncusu seçildi

ÖDÜLLER DAĞITILDI

Klass Ödülleri galasının ilki önceki akşam Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşti. 50 farklı kategoride dağıtılan ödülleri Burcu Esmersoy sundu. Geceye katılanlar arasında Orhan Gencebay, Pervin Ersoy, İrem Helvacıoğlu gibi isimler vardı. İrem Helvacıoğlu Helvacıoğlu ‘Yılın Kadın Oyuncusu’ seçildi.

Mustafa Ceceli için maraton başlıyormuş

MARATON BAŞLADI

Mustafa Ceceli önceki gün sosyetik eşi Selin İmer ile Zincirlikuyu Zorlu’daydı. Şarkıcı, “Çarşambadan itibaren yoğun bir konser takvimim var. Maraton başlıyor. Bu yaz sahne programlarının dışında iki de single çalışmam olacak” dedi.

Özge Özpirinçci kutlama yemeğine neden katılmadı

Özge Özpirinçci kutlama yemeğine neden katılmadı

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, geçtiğimiz aralık ayında dünyaya gelen bebekleri Mercan ile önceki gün Yeniköy’de bir  mekanda objektife yansıyan çift, yemek yedikleri sırada kızlarıyla sırayla ilgilendi. Özpirinçci’ye çıkışta Kıvanç Tatlıtuğ ile rol aldığı dizinin kutlama yemeğine neden katılmadığı soruldu. Oyuncu, “Nasıl katılayım, 2-3 saatte bir emziriyorum. Yapımcı gerekli açıklamayı yaptı” dedi. Yapımcının oyuncuya dava açtığı öne sürülmüştü.

730 binlik kombin

Kıyafetleri servet değerinde 730 binlik kombin...

Tuğba Özerk önceki gün pahalı kombiniyle Bebek sahilinde yürüyüş yaparken objektife yansıdı. Muhabirlerin fotoğraf çekme isteğini geri çevirmeyen Tuğba Özerk, pahalı kombiniyle dikkat çekti. Şarkıcının tişörtünden saatine üzerindeki her şey lüks markalara aitti ve kombinin toplam değeri 730 bin TL civarındaydı.

3 saatlik sohbet

Kıyafetleri servet değerinde 730 binlik kombin...

Keremcem önceki gün kadın arkadaşıyla Etiler’deki bir mekanda görüntülendi. Şarkıcı, uzattığı saçlarıyla dikkat çekti. İkili, yaklaşık 3 saatlik sohbetin ardından mekandan ayrıldı.

Trabzonspor kutlamalarında Demet Akalın coşkusu!

Demet Akalın, Kulüp şarkısıyla Trabzonspor taraftarlarını coşturdu

Şampiyon olan Trabzonspor’un kutlamasında sahneye Demet Akalın çıktı. Akalın’ın şarkısı eşliğinde çekilen kutlama videosu FIFA dahil binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Taraftarın ve kulübün isteğiyle kupa töreninde sahneye çıkan ünlü şarkıcı, Kulüp şarkısını canlı seslendirerek vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu