Hızlıca magazin turu

Bu hafta, kim kiminle nereye gitmiş, kim ne demiş, neler yapmış. Hızlandırılmış magazin turuyla hadi gelin birlikte bakalım

Abone Ol 

Fener’e Can geldi

FENERE CAN GELDİ

Fenerbahçeli İrfan Can Kahveci ile Gözde Doyran, Mart 2021’de Beşiktaş Four Seasons Bosphorus’da nikah masasına oturmuştu. Anne-baba olmak için ellerini çabuk tutan çift muradlarına erdi. Gözde Kahveci dün sabah Acıbadem Maslak Hastanesi’nde doğum yaptı. Milli futbolcu ile eşi oğullarına Can adını verdi.

Berkay’dan Aleyna’ya destek

ALEYNAYA DESTEK

Berkay önceki gün Arnavutköy’de görüntülendi. Son günlerde çok eleştirilen Aleyna Tilki’ye destek veren şarkıcı “Ben çok başarılı buluyorum. O öyle mutluysa kimsenin karışma hakkı yok. Müzik tarzını eleştirebilirsin, kılık kıyafetini eleştiremezsin” diye konuştu. Işın Karaca’nın “Çocuğum etkileniyor” eleştirisine ise “İzletmeyebilirsin çocuğuna. Bir başkasının özgürlük alanına girecek bir şey yapmadığı sürece bir sıkıntı yok” cevabını verdi. Saç ektiren Berkay, yeni imajıyla dikkat çekti. Berkay “Saçı sakalı kestim. Ben bile kendimi tanıyamadım’ dedi.

Tolga Saratış kalp hayvanlar

KÖPEK SEVGİSİ‘Baba’ dizisinin ‘Kadir Saruhanlı’sı Tolga Sarıtaş tam bir hayvan sever. Set dışında tüm zamanını evinde baktığı 3 köpeği ile geçiren Sarıtaş, önceki gün ocak ayında sahiplendiği köpeği ile çimlerin üzerinde oyunlar oynayarak güneşli havanın tadını çıkardı. Sarıtaş “Hayvanların olmadığı bir hayat düşünemiyorum” dedi.

Petek Dinçöz’e astrolog menajer

ASTROLOG MENAJER

Petek Dinçöz geçtiğimiz günlerde 8 yıllık eşi Serkan Kodaloğlu’ndan boşandığını ve oğlu İrfan’ın eğitimi için ABD-Miami’ye taşındığını duyurmuştu. Bir yandan da müzik ve şov dünyasına dönme planları yapan Dinçöz menajerliğini spritüel danışman Aslı Güder’e verdi. Petek Dinçöz’ün aynı zamanda astrolog olan Aslı Güder’e sormadan adım bile atmadığı söyleniyor.

Hande Erçel’den aşk itirafı

Hande Erçel, Kaan Yıldırım aşkını böyle doğruladı! - Magazin Haberi

Önceki gün Etiler’de objektiflere yansıyan Hande Erçel, kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım ile alakalı sorulara yanıt verdi. Erçel, “Ben çok iyiyim. Her şey yolunda.” diyerek, Yıldırım ile ilişkisini doğruladı.

Anne sorusuna yanıt vermedi

Oğulcan Engin düğüne gitmemişti Annesi Seda Sayan sorulunca...

Annesi Seda Sayın’ın evliliğini onaylamadığı ve nikâh törenine bu yüzden katılmadığı öne sürülen Oğulcan Engin önceki akşam sevgilisi Miray Daner’le Yeniköy’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Engin, annesiyle ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Ümit Erdim sinirlendi

Oğuzhan Koç'a ulaşmak isteyen kişinin attığı mesaj Ümit Erdem'i kızdırdı: Bizi bu üslupsuzluk bitirecek

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un pilotluğunu yapan Ümit Erdim, sosyal medyadan kendisine gelen bir mesaja çok sinirlendi. Mini bir konser talebiyle Oğuzhan Koç’a ulaşmak isteyen kişi, Ümit Erdim’e yönelik “İstersen sen de katılabilirsin. Beleş barbekü partimizden yararlanırsın” dedi. Erdim ise bu mesajı ifşa ederek “Bizi bu kalitesizlik, bu üslupsuzluk bitirecek. Samimiyet kavramını gerçekten yanlış anlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu