Hızlıca magazin turu

Bu hafta, kim kiminle nereye gitmiş, kim ne demiş, neler yapmış. Hızlandırılmış magazin turuyla hadi gelin birlikte bakalım.

Abone Ol 

Burcu Esmersoy’dan 50 yaş bakımı

Sunucu Burcu Esmersoy, geçenlerde artık evlenme teklifi almadığını söylemişti. Burcu “50 yaşındayım. İki kere evlenmiş boşanmış kadınım. Artık sosyal medyadan bile böyle teklif gelmiyor” demişti. 50 yaş bakımına giren Esmersoy botoks, elmacık kemiği ve yüz dolgusu yaptırdı. Esmersoy, Altı aydır kendisinden 15 yaş küçük Nazım Akmandil ile aşk yaşıyor.

Özge Özpirinçci bebeği Kıvanç’a benzetti

Özge Özpirinçci önceki gün Etiler’de görüntülendi. Muhabirler bir çiçekçiden çıkıp aracına binen oyuncuya yakın dostu Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe’yi sordu. Özpirinçci “Geçen gün ziyarete gittik. Kurt Efe’yi gördük. Çok sağlıklı, çok tatlı, nazarlardan korusun inşallah” yanıtını verdi. Kızı Mercan’a da arkadaş geldiğini söyleyen Özpirinçci “Büyüdükçe değişir tabii ama Kurt Efe, Kıvanç’a çok benziyor” dedi.

Seda Sayan’dan o soruya cevap yok

Seda Sayan yakın dostlarına Arnavutköy’de bir balıkçıda iftar yemeği verdi. Seda Sayan organizasyona sevgilisi Çağlar Ökten ile katıldı. Mayıs ayında Prag’da nikah masasına oturacak olan Sayan “Oğlunuz Oğulcan’ın gösterişli bir düğün istemediği ve nikaha katılmayacağı doğru mu?” sorusunu cevapsız bıraktı.

İkinci çocuk yolda

Fenerbahçe’de top koşturan futbolcu Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe 2019’da nikah masasına oturmuştu. Ertesi yıl kızları Eda dünyaya gelmişti. Çiftten mutlu bir haber var. Amine Gülşe ikinci çocuklarına 3 aylık hamile!

Ebru Gündeş ve Sibel Can’dan servet değerinde anlaşma

Türkiye’nin en çok kazanan kadın solistleri Ebru Gündeş ile Sibel Can’ın yaz planı hazır. İki ünlü şarkıcı, yaz sezonu boyunca Antalya’daki bir otelde sahne almak için el sıkıştı. İddiaya göre; Antalya’da toplam 10 konser verecek olan Sibel Can ile yine aynı otelde toplam 8 konsere imza atacak olan Ebru Gündeş’in cebine 10’ar milyon TL girecek. Yani Sibel Can tek bir konserinden 1 milyon TL; Gündeş ise 1 milyon 250 bin TL kazanmış olacak.

Aslı Enver-Önder Öztarhan aşkı bitti!

Aslı Enver ve Önder Öztarhan, 5 ay önce çıktıkları tatilde ilk kez yan yana görülmüştü. Çiftin aşkı böylelikle Alaçatı’da belgelenmişti. Ancak geçtiğimiz ay Öztarhan’ın annesiyle tanışan Enver’in ilişkisinde sürpriz bir gelişme yaşandı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu