Hilal Toprak, eşi Ferman Toprak’tan şiddet nedeniyle şikayetçi oldu

Hafta sonu gittikleri bir doğum günü kutlaması dönüşünde şarkıcı eşi Ferman Toprak'tan şiddet gördüğünü iddia eden Ayşe Hilal Toprak, polis merkezine başvurarak şikayetçi oldu.

Ferman Toprak'ın eşi Ayşe Hilal Toprak geçtiğimiz ay yaptığı boşanma paylaşımıyla gündeme gelmişti. Ayşe Hilal Toprak sosyal medya hesabından, "İlk bizden duymanızı istediğim için üzülerek belirtmek istiyorum ki; eşim Ferman Toprak ile yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bundan sonrası adli olduğu için gereken zamanda paylaşım yapacağız. Bu zor dönemde bizlere destek olmanız tek isteğimiz. Teşekkürler.” mesajını paylaşmıştı.

Daha sonra "Bir anlık sinir ve patlama anıydı. Yazmamam gerekirdi. Birbirimizi çok seviyoruz ve aşığız. Arada tartışmalar yaşansa da boşanma asla olmayacak.” açıklamasını yapan Ayşe Hilal Toprak, paylaşımını kaldırmıştı.

Şikayetçi oldu

Ancak çift arasında sular durulmadı ve Ayşe Hilal Toprak, polis merkezine başvurarak eşi Ferman Toprak'tan şiddet gördüğünü söyledi.

Polis merkezinde verdiği ifadede, eşiyle evlilikleri süresince sıkıntılar yaşadığını dile getiren Ayşe Hilal Toprak, hafta sonu gittikleri bir doğum günü partisinde alkol aldıklarını, alkolün etkisiyle söz tartışmaya başladıklarını, eve dönüş yolunda tartışmanın devam ettiği, bu sırada Ferman Toprak'ın kendisine hakaretlerde bulunduğunu, sonrasında dayak yediğini, kollarına, yüzüne ve başına darbe aldığını, daha önce de aynı şiddeti yaşadığını belirtti.

Ferman Toprak da şikayet üzerine polis merkezine giderek ifade verdi. Ünlü şarkıcı, sadece sözlü olarak tartıştıklarını söyleyerek suçlamaları reddetti.

Bir çocukları olan çiftle ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Yorumlar

YORUM YAZ