Hazır olun gökyüzüne çıkıyoruz!

İstanbul'a bir de 200 metre yukarıdan, 360 derecelik görüş alanıyla Emaar Skyview'ın büyüleyici atmosferinden bakmaya ne dersiniz?

Abone Ol 

Avrupa’nın en uzun cam terası

İstanbul'un eşsiz manzarasını Emaar Skyview'dan keşfetmeye hazır mısınız? 🏙️ - YouTube

Avrupa’nın en uzun cam terası İstanbul’da açıldı. 48. katta, 200 metre yukarıda muhteşem atmosferiyle Emaar Skyview sizlerle!

Gökyüzüne çıkmadan önce…

Address Resıdence Skyvıew Istanbul - Emaar Properties PJSC

Avrupa’nın en uzun cam terası mı? İstanbul’da mı? Haberi duyar duymaz sizin için bu eşsiz manzarayı ziyaret ettim. Deneyimlerimi hemen anlatıyorum!  Konum olarak Üsküdar’da yer alan cam teras, Emaar alışveriş merkezinin içerisinde bulunuyor. Bu eşsiz deneyimi yaşamak için öncelikle alışveriş merkezinin -1. katına inmeniz gerekiyor. Kata geldiğinizde Emaar Skyview yazılı girişi hemen fark edeceksiniz. Buradan biletlerinizi temin edebilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var biletlerinizi internetten de alabiliyorsunuz. Benim gittiğim saatte yoğunluk yoktu o yüzden biletimi beklemeden çabucak aldım ama dilerseniz gitmeden önce de alabilirsiniz. Bilet fiyatlarını da hemen belirteyim:

  • Yetişkin giriş bileti : 112 TL
  • Çocuk giriş bileti: 100 TL
  • Öğrenci veya öğretmen giriş bileti: 100 TL
  • Skywalk özel ilave deneyim 25 TL

Adım adım gökyüzü

Biletlerinizi aldınız artık yaşayacağınız heyecan dolu deneyime daha da yakınsınız! Biletlerinizi aldıktan sonra görevlilerin eşliğinde asansöre biniyorsunuz. En az manzara kadar asansördeki deneyim de çok keyifliydi. Asansör 48. kata kadar çıkıyor ve siz düğmeye bastığınız an da led ışıkların yanmasıyla görsel bir şölene tanıklık ediyorsunuz. Bir yanda led ışıklar bir yanda katlar yükseldikçe kulağımda artan basınç. O an asansörde bile bu kadar heyecanlandıysam 48. katta beni neler bekliyor diye düşünmeden edemedim.

Sönmez Global Yapı ve Ticaret A.Ş. » EMAAR SQUARE NORTH TOWER

Merhaba gökyüzü merhaba eşsiz manzara!

Asansörden indikten sonra yine sizi görevliler karşılıyor ve birlikte kapıdan geçiyorsunuz. Hazırsanız işte artık gökyüzündesiniz! Karşılaştığım manzara o kadar eşsiz o kadar güzeldi ki… Çamlıca kulesi, Galata kulesi ve daha pek çok mekan resmen ayaklarımın altında. Her şey o kadar ince düşünülmüştü ki. Manzarayı daha da yakından izlemek için her köşede dürbünler var. Siz manzarayı izlerken zaman zaman bulutların üstündeymişsiniz gibi hissettirecek dumanlar aşağıdan size doğru geliyor. Kelimelere dökmekte zorlandığım muhteşem bir atmosfer vardı gerçekten.

Adrenalin bağımlıları buraya! Skywalk ile gökyüzünde yürüyüş yapmaya ne dersiniz?

Deneyimin en keyifli ve en heyecan verici kısmı tabii ki Skywalk oldu! Düşünsenize bastığınız yer cam ve Avrupa’nın en yüksek kulesindesiniz. Müthiş bir deneyim! Gökyüzünde yürümedim demem artık.

İstanbul haberleri: Cam zeminde adrenalin dolu yürüyüş - Yeni Şafak

Hem gündüz hem gece eşsiz manzara!

Muhteşem bir deneyimin daha sonuna geldik. Yeni yerler, yeni mekanlar görmek için takipte kalın!

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu