Hazal Kaya ile Ali Atay ilk kez görüntülendi

Hazal Kaya ile 1 yıldır gözlerden uzak aşk yaşadığı 14 yaş büyük sevgilisi Ali Atay, ilk kez Hayal Kahvesi'nin önünde sigara molasında görüntülendi.

Bir yıldır aşk yaşayan Hazal Kaya (24) ve Ali Atay (38) önceki gece ilk kez objektiflere yakalandı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı seçen çift, önceki gece 02.00'de Beyoğlu'ndaki Hayal Kahvesi'ne geldi. Mekanda sahne alan Özge Fışkın'ı dinlemeye gelen ikili, çevrede gezeteci olmadığını öğrendikten sonra taksiden beraber inip hızla mekana girdi.

"Aşkım çektiler"

Güneş'te yer alan habere göre, içeride sarmaş dolaş eğlenen sevgililer sigara içmek için dışarı çıktıklarında patlayan flaşlarla şoke oldu. Atay yanında bulunan Leyla ile Mecnun'dan rol arkadaşı Sadi Celil Cengiz'in arkasına saklanmaya çalışırken, Kaya ise Serkan Keskin'in yanına sığındı. Atay, bu sırada sevgilisine dönerek "Aşkım çektiler" deyince, Serkan Keskin de "Yapacak bir şey yok Aliciğim" diyerek kahkaha attı.

Sabaha kadar eğlendi

Görüntülenmeleri ile morali bozulan ikiliden Hazal Kaya bir süre sonra sevgilisi Ali Atay'ı mekanda bırakarak bir taksi ile Zekeriyaköy'deki evine tek başına döndü. Atay ise mekanda gece ilerleyen saatlere kadar arkadaşları ile eğlendi.

Yorumlar

YORUM YAZ