Hazal Kaya ve Ali Atay'ın düğün maliyeti

Geçtiğimiz günlerde evlenen Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin düğünü 600 bin TL’ye mal oldu. Gelinliği arkadaşına diktiren Kaya, ayrıca son yılların en çok beğenilen gelini seçildi.

Kendisi gibi oyuncu aynı zamanda yönetmen Ali Atay ile hayatını birleştiren güzel oyuncu Hazal Kaya, sosyal medyada yapılan bir ankete göre son yılların en çok beğenilen gelini seçildi. Sade bir gelinlik giyen Hazal Kaya, tüm iltifatları üzerine topladı.

600 bin TL ödediler

Düğün maliyeti 600 bin TL olarak açıklanırken, Hazal Kaya gelinliği için 10 yıl önce söz verdiğini açıklamıştı. Yakın arkadaşına 10 yıl öncesinden gelinliğini sipariş veren Kaya, sözünde durarak arkadaşının tasarladığı gelinliği giydi.

Instagram'dan paylaştı

Çok konuşulan ve olumlu eleştiriler alan düğünün ardından güzel oyuncu Hazal Kaya, Instagram hesabı üzerinden hem teşekkür etti hem de düğün sürecinden bahsetti. Kaya, sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi:

"Evet, nerden başlasam, nasıl anlatsam. Üst üste üzücü birtakım olayları birlikte güçlenerek atlattıktan sonra dedik ki, ne yaz düğünü ya ne gerek var beklemeye. Önce yurt dışında ufak bir ekiple planladığımız düğünü, sonra birçok sebeple İstanbul'a almak zorunda kaldık. İyi ki öyle olmuş. Bizimle birlikte kendi düğünleriymiş gibi oynayan şahane misafirlerimiz, ne kadar kalabalık bir ailemiz olduğunu gördük, sizi çok seviyoruz, çok şanslıyız.”

Ev arıyorlar

Öte yandan Hazal Kaya ve Ali Atay çifti, şimdilerde Zekeriyaköy'de ev arıyor. Bahçeli bir villa arayan çift, 15 bin TL'yi gözden çıkardı.

Setlere geri döndü

Düğünün üzerinden 3 gün geçtikten sonra oyuncu Hazal Kaya, rol aldığı dizinin setine döndü. Çiftin balayını, yaza dönemine denk getireceğini belirtildi.

Yorumlar

YORUM YAZ