Hazal Kaya, Beren Saat'i düğününe çağırmadı

Ali Atay ile dünyaevine giren Hazal Kaya'nın, Aşk-ı Memnu döneminden kalan gerginlik nedeniyle Beren Saat'i düğününe davet etmediği ortaya çıktı.

Ali Atay ile Hazal Kaya, 5 yıllık birlikteliklerini 6 Şubat'ta evlilikle noktaladı. Aşk-ı Memnu dizisindeki rol arkadaşları, Kaya'yı mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Nebahat Çehre grip oldu

Beren Saat ile Nebahat Çehre ise düğünde yoktu. Çehre "Gribal enfeksiyon nedeniyle gidemedim, evini ziyaret edeceğim." dedi. Beren Saat'in düğüne katılmama sebebi de ortaya çıktı.

Mesafeliydiler

Beren Saat'in, Hazal Kaya'nın düğününe neden gitmediği ortaya çıktı. Çünkü Beren Saat, düğüne davet edilmedi. İki oyuncunun, dizide oynadıkları süreçte birbirlerine karşı hep mesafeli durdukları, sadece karşı karşıya rol aldıkları zaman bir araya geldiği ortaya çıktı. Saat ve Kaya'nın, dizi bittikten sonra hiç görüşmeledikleri birbirlerini aramadıkları da biliniyor.

Beren de Hazal'ı çağırmamıştı

Ayrıca Beren Saat, 2014'te Kenan Doğulu ile nikah masasına otururken düğününe, Hazal Kaya'yı çağırmamıştı. O dönem diziden birkaç kişi ise Beren Saat'in düğününe katılmıştı.

Yorumlar

YORUM YAZ