Hayranıyla evlenen 5 ünlü isim

Hayranı olduğu ünlüyle evlenmek kimileri için hayal olarak kalmamış. İşte hayranıyla evlenen 5 ünlü isim...

Bir hayal gibi olsa da mucizevi bir şekilde hayranı olduğu ünlüler ile büyük aşk yaşayan şanslı insanlar var.

İşte hayranlarıyla evlenmiş 6 ünlü isim ve eşleri...

Tarkan

Megastar Tarkan, öncesinde fanı olan Dilek Pınar'la 2010 yılında bir konserinden sonra bir fotoğraf çekiminden sonra sık sık bir araya gelmeye başladılar. Güzel bir arkadaşlık kuran ikilinin kısa zaman sonra arkadaşlıkları aşka dönüştü. Çift, 9 Nisan Cuma günü Tarkan'ın Tarabya'daki lüks villasının bahçesinde gerçekleşen tören ile dünya evine girdi.

Ebru Şallı

Ebru Şallı ve Harun Tan, Tan'ın planladığı bir oyun sayesinde tanıştılar. Bu projede beğendiği Ebru Şallı'nın da olmasını istedi. Teklifi kabul eden Şallı'nın yanından çekimler sırasında bir an bile ayrılmayan Tan bir aşkın doğuşunda ilk adımı atmış oldu.

Ozan Doğulu

Birbirlerinden habersizce gittikleri Sezen Aksu konserinde, kuliste tanıştılar. Bir Ozan Doğulu hayranı olan Ece Yosmanoğlu, 13 yıl boyunca sürecek bir aşkın ilk tesadüfünü yaşamıştı…

Burak Hakkı

Burak Hakkı ve eşi Sema Şimşek'in ilk karşılaşmaları katıldıkları bir açılışta gerçekleşti. Sonrasında tesadüf eseri, katıldıkları Best Model yarışmasında bir araya geldiler. Yarışma boyunca hiç konuşmadılar ve yarışmadan sonra sürekli defilelerde karşılaşmaya başladılar. Gün geçtikçe aralarında bir aşk doğdu ve 1998 yılında dünya evine girdiler.

Yaşar

Yaşar ve eşi Merve Oğuz'un tanışması bir kitap fuarında gerçekleşmiş. Yaşar eşiyle tanıştığı günü böyle anlatıyor: "Şiir kitabım yeni çıkmıştı, imza günüm vardı. Kız kardeşim de imza gününü kameraya çekiyordu. Merve kitap imzalattı o anda kameraya alınmış. Sonra hayat bizi yeniden bir araya getirdi. Defalarca karşılaştık ve aşk yıllar içinde ortaya çıktı. Sanırım aşk tesadüfleri gerçekten seviyor.”

Yorumlar

YORUM YAZ