Hangi rengi niçin tercih ederiz

"Renk deyip geçmeyin" diyen Uzman Astrolog Nuray Sayarı hangi rengi ne zaman, niçin ve neye göre tercih ettiğimizi anlattı.

Üzerimizdeki etkilerine göre renktercihlerimizin farklılık gösterdiğini anlatan Nuray Sayarı, bedenimizin ve ruhumuzun ne zaman hangi renge ihtiyaç duyduğunu, hangi rengin üzerimizde ne gibi etkileri olduğunu anlattı.

"Turuncu sizin göbek çakranız" diyen sayarı şöyle devam etti: "Biz bir şeye sinirlendiğimizde, yaşadığımız bir ilişkiyi, bir işi, konumu, durumu hazmedemediğimiz anda direk karnımıza ağrılar girer. Ve kendimizi güvensiz, mutsuz, huzursuz hissederiz. Halsizlik çöker. O zaman işte o sindiremediğimiz olay beden hafızamızda direk göbeğimize kaydolur. Ruh hafızası diyoruz ya, sizin yaşadığınız her şeyi bedeniniz, organlarınız kaydeder. Şimdi, sindirmekte zorluk çekiyorsanız, yaşamın bir alanında ilgisiz kaldıysanız, güveninizi sorguluyorsanız, ne kadar doğru karar veriyorum dediğiniz bir arifeden geçiyorsanız hep turuncu renk giymek istersiniz. Çünkü auranızın buna ihtiyacı vardır."

Kalp çakrasının rengi yeşil

"Kendinizi ifade edemediğiniz zaman maviyi, bir şeylere inanmakta zorluk çektiğinizde moru tercih edersiniz, mesela evinize mor yastık alırsınız" diyen Sayarı, kalp çakrasının renginin yeşil olduğunu söyledi.

İşte Uzman Astrolog Nuray Sayarı'nın diğer renkler hakındaki açıklamaları İZLE:

Yorumlar

YORUM YAZ