Hande Erçel: O acıyı yaşadım

Adı rol arkadaşı Kerem Bürsin ile aşk dedikodularına karışan Hande Erçel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinden yardım istedi.

24 Kasım'da 27 yaşına basacak olan oyuncu Hande Erçel, sevenlerinden doğum gününde hediye yerine Kansersiz Yaşam Vakfı'na bağış yapmasını istedi. Oyuncu Hande Erçel ve Gamze Erçel'in kanser tedavisi gören anneleri Aylin Erçel, 2019'un ocak ayında hayatını kaybetmişti.

"Daha büyük bir kutlama hayal edemiyorum”

Sevenlerinden doğum gününde hediye yerine Kansersiz Yaşam Vakfı'na bağış yapmasını isteyen Erçel, şu ifadeleri kullandı: "Her yıl doğum günüm olan 24 Kasım'da yaptığınız güzelliklerle beni çok mutlu ediyor, 'İyi ki' dedirtiyorsunuz. Şimdi ise; yeni yaşıma girmeye günler kala benim için çok hassas bir konuyla ilgili desteğinizi bekliyor, birlik olalım istiyorum.

24 Kasım'daki doğum günüm için ilk hediyemi kendi kendime verdim, kanser hastası çocuklara ve ailelerine bağışta bulunarak. Bu hastalığın hastayı olduğu kadar, yakınlarını da acıttığını biliyorum, yaşadım… Onların yaşamlarını değiştirebileceğimize, iyileştirebileceğimize inanıyorum.

İşte bu yüzden Kansersiz Yaşam Derneği ile yürüyorum. 'İyilik Paylaş' sosyal bağış platformu üzerinden açtığım kampanya ile toplayacağımız bağışlar, benim için en özel günümün, en güzel hediyesi olacak. Şimdi sıra sizde. Az ya da çok ama yürekten bağışlarınızı bekliyorum. Var olduğum güne bir kutlama olacaksa, bundan daha büyük bir kutlama hayal edemiyorum. Teşekkür ederim.”

Yorumlar

YORUM YAZ