Hande Ataizi: Yıldız Kenter sayesinde normal insan oldum

YouTube'da yayınlanan bir programa konuk olan ünlü oyuncu Hande Ataizi, özel hayatıyla ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

YouTube'da yayınlanan bir programa konuk olan Ünlü oyuncu Hande Ataizi, özel hayatıyla ilgili dikkat çekici açıklamalar yaptı.

"Onun sayesinde kendime güvenimi kazandım"

"Okulda popüler miydin?” sorusu üzerine üniversite yıllarında yaşadığı sıkıntılı dönemi anlatan Hande Ataizi, "Üniversitede biraz çekingendim. Eziktim. Yıldız Kenter ders veriyordu. Çok akıllı bir kadındı.

Benim o özgüvensizliğimi, mükemmeliyetçi olup da kıpırdayamama halimi gördü, beni en arkadan parmak kaldırmayan olarak seçti ve çalıştırdı. Onun sayesinde kendime güvenimi kazandım. Ego mego bir yana, 'normal insan' kategorisine Yıldız Kenter sayesinde geldim. Benim için önemlidir. Kişisel gelişim konusunda da.” ifadelerini kullandı.

"Sessiz sedasız gitmeyi tercih ederim"

Yıllar önce Bodrum'da bir gece kulübünün tuvalet camından kaçarken görüntülenen Hande Ataizi, "Seni en çok utandıran sarhoş anın hangisiydi?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

"En fazla eğlenmişimdir. Öyle çok utandıran bir sarhoş anım yok. Utanmaz arlanmaz bir insanım dermişim! Kötü bir anı hatırlamıyorum yani. En son ne zaman içtin desen, bir düşünürüm. Eğlence durumunu çok uzun süredir yaşamıyorum. 'Leon'dan önce' ve 'Leon'dan sonra' ayrımı oluyor tabii.”

"Cenaze törenin nasıl olmalı?” sorusunu yanıtlayan Hande Ataizi, "Sessiz sedasız gitmeyi tercih ederim. Ben doğum günü de sevmem. Toplu cenaze törenini benim arkamdan kim düzenleyecekse Allah razı olsun ama ben istemem. Toplu katılım şeylerine karşıyım ben doğum günü de sevmem. Helva falan olsun ama" şeklinde konuştu.

Yorumlar

YORUM YAZ