Katy Perry: Bizi birbirimize uzaylılar bağlıyor

Anne olmak için gün sayan Katy Perry, eşi Orlando Bloom'la ilişkilerine hakkında konuştu.

Aslıhan Doğan'dan 3. çocuk sinyali

24 gün önce ikinci çocuğu Asil Aslan'ı dünyaya getiren Aslıhan Doğan, 5 çocuk istediğini belirterek "Henüz yeni doğum yaptım. Ama hiç ara vermeyi düşünmüyoruz." ifadelerini kullandı.

Nicki Minaj hamile olduğunu duyurdu

Dünyaca ünlü rap şarkıcısı Nicki Minaj, sosyal medya hesabından hamilelik fotoğraflarını paylaşarak hamile olduğunu açıkladı.

Katy Perry’nin doğum öncesi Malibu tatili

Katy Perry’nin doğum öncesi Malibu tatili

7 aylık hamile olan Katy Perry, doğum öncesi stres atmak için Orlando Bloom ile birlikte Malibu'ya tatile gitti.

Perihan Savaş'tan İbrahim Tatlıses'e: Allah akıl versin

Perihan Savaş'tan İbrahim Tatlıses'e: Allah akıl versin

68 yaşındaki Tatlıses’in, kendisinden 42 yaş küçük olan Gülçin Karakaya’yla olan aşkı ile ilgili konuşan Perihan Savaş, "Allah akıl fikir versin" ifadelerini kullandı.

Ebru Şancı: Karnı açık poz vermeyi şık bulmuyorum

Üçüncü çocuğunu kucağına almak için gün sayan Ebru Şancı, katıldığı 2. Sayfa programında çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

Genital bölge temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Evrim Aksoy, kadın sağlığı için genital bölge temizliğinin önemine dikkat çekti ve önerilerde bulundu.

Murat Yıldırım baba oluyor

2016 yılında nikah masasına oturan ünlü oyuncu Murat Yıldırım ile Faslı oyuncu Iman Elbani çiftinin bebek beklediği öğrenildi.

Ceyda Ateş'ten 4. ay pozu

Bebeğini kucağına almak için gün sayan Ceyda Ateş, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına "Henüz kilo almaya başlamadım. Bu almayacağım anlamına gelmiyor." notunu düştü.

Güne zencefil ile başlayın

Dyt. Serkan Sıtkı Şahin, hamilelikte yaşanan bulantıları yatıştırmaktan kas ağrılarını azaltmaya kadar birçok faydası bulunan zencefil ile güne başlamanın 5 nedenini sıraladı.