Hamile olduğu iddia edilen Sıla paylaşımıyla kafa karıştırdı

Hamile olduğu iddia edilen şarkıcı Sıla, sosyal medya hesabından kafa karıştıran bir paylaşımda bulundu.

Geçtiğimiz yıl Şubat ayında arabanın içinde sarmaş dolaş görüntülenen Sıla ve Hazer Amani, olaydan birkaç ay sonra aşklarını ilan etmişti. Mutlu bir birliktelik yaşayan ünlü çift, 13 Ocak'ta nikah masasına oturma kararıyla herkesi şaşırttı. Yıldırım nikahı kararına hamilelik iddialarının sebep olduğu konuşulan çiftten, dikkat çeken bir paylaşım geldi.

1,5 aylık hamile

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre ise, ilişkisini göz önünde yaşayan Sıla Gençoğlu, 1,5 aylık hamile. Yaşı daha fazla ilerlemeden anne olmak isteyen 39 yaşındaki Sıla, bu şansı kaçırmamak için sevgilisiyle evlilik kararı aldı. Sıla'nın geçtiğimiz aylarda Kıbrıs'a giderek anne olabilmek için yumurtalıklarını dondurduğu da öne sürülmüştü.

Her şey yeni

Hamilelik iddiaları karşısında sessizliğini koruyan güzel şarkıcı, son yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Uzun, bol bir kazak ve etek tercih eden Sıla'nın salıncakta verdiği pozuna "Her şey yeni. Cebimde yeni şarkılar gıcır gıcır. Muhabbetler ileri, yeni. Planlar, programlar heyecanlı, yeni. İçime bakıyorum, iyi, hamdolsun çok iyi. O zaman sallan sallan dur." notunu düşmesi hamilelik iddialarını daha da güçlendirdi.

Yorumlar

YORUM YAZ