Haluk Levent, Neslican Tay'ı ziyaret etti

Ünlü sanatçı Haluk Levent, 4.kez kansere yakalanan ve yoğun bakıma alınan Neslihan Tay'a destek olmak için hastaneye gitti.

Bacağındaki tümör nedeniyle üç kez ağırlaştırılmış kemoterapi gördükten sonra bacağı kesilen Neslican Tay, Haziran ayının sonunda yayınladığı videoyla dördüncü kez kansere yakalandığını ve sonuna kadar savaşacağını söylemişti.

Yoğun bakıma alınan Neslican Tay için sosyal medyada yüzlerce destek paylaşımı yapıldı.

"Tüm gücüyle savaşıyor"

Haluk Levent, yoğun bakımda yatan Neslican Tay'ı ziyaret etti. Ünlü sanatçı, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Medipol Bağcılardaydım az önce... Size Neslican Tay'ı anlatayım. Uyurken bile prensesler gibi... O kadar naif o kadar sevgi yüzlü ki. Savaşıyor şu anda. Direniyor! Tüm gücüyle savaşıyor... Haydi be canım kalk ayağa!" ifadelerini kullandı.

"Prim yapıyorsun"

Prim yapıyorsun diyenlere cevaben Neslican Tay ile olan Whatsapp konuşmalarını paylaşan Haluk Levent, "Ben samimi olmayan hiç hiç bir şeyi paylaşmam! Biz Neslicanla devamlı görüşüyorduk. Hatta yeni albümün şarkılarını ilk o dinledi. Hatta en sevdiği şarkı "kendime göre” yi mırıldandım o uyurken! Üzüyorsunuz böyle yazarak" dedi.

Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :